آلمان وعده 15 میلیون یورو به Rohingya باعث

توسعه رسمی از مسئولین وعده داده به گام تا تلاش برای بهبود آموزش و پرورش برای افراد جوان در Rohingya اردوگاه های پناهندگان. مولر متعهد بودجه پس از دیدار با بنگلادش نخست وزیر.

وزیر توسعه آلمان از مسئولین وعده داده شده 15 میلیون یورو ($16.3 میلیون) به Rohingya پناهندگان در سفر به بنگلادش در روز چهارشنبه.

مولر امیدوار است که این افزایش در بودجه کمک خواهد کرد که بهبود زندگی این جوان در میان میانمار را مورد آزار و اذیت Rohingyas در اردوگاه های پناهندگان و همچنین در جوامع میزبان.

“توسعه وزیر قصد دارد در اجرای اقدامات که در خصوص حمایت از جوانان Rohingyas در مناطق آموزش و پرورش درآمد و امنیت” یک سخنگوی وزارت فدرال همکاری های اقتصادی و توسعه گفت: DW.

“پروژه های اجرا شده توسط این سازمان دولتی GIZ و غیر دولتی سازمان ها مانند کاریتاس و برنامه ریزی بین المللی,” او اضافه شده است.

مولر امن بودجه در روز سه شنبه پس از گفتگو با بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند در پایتخت داکا با توجه به آلمانی news agency EPD.

ادامه مطلب: نظر: چرا غرب نتوانست به آدرس Rohingya بحران ؟

Minister Gerd Müller watches Bangladeshi garment workers

این وزیر توسعه آلمان در بازدید از یک کارخانه تولید پوشاک در بنگلادش است.

توده بشر exodus

دهها هزار نفر از Rohingya عبور کرده اند به همسایه بنگلادش به فرار از خشونت و آزار و اذیت.

دولت عمدتا بودایی میانمار می بیند Rohingya یک گروه قومی اقلیت مسلمان در درجه اول از منطقه شمال ایالت راخین به عنوان مهاجران غیر قانونی از بنگلادش است.

بنگلادش یکی از فقیرترین کشورهای آسیا ابراز نگرانی بیش از توانایی خود را برای رسیدگی به هجوم Rohingya پناهندگان.

در سال 2017 آلمان وزارت توسعه اختصاص داده €83 میلیون دلار برای آموزش و پرورش و اهداف آموزشی و همچنین آب پروژه های توسعه در Rohingya جوامع در سراسر میانمار.

وزیر برنامه ریزی شده است برای دیدار از جنوب شرقی شهر ساحلی از کخس بازار صفحه اصلی به یکی از بزرگترین پناهندگان شهرک سازی در جهان است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>