آلمان قصد دارد پرواز جدید برای شهروندان هنوز هم در ووهان

حدود 20 شهروندان آلمانی بر این باور هستند که هنوز رشته در مرکز شیوع کروناویروس. آلمان در مذاکرات با انگلستان به تخلیه مردم باقی مانده در یک پرواز رفت یک گروه از شهروندان است.

آلمان وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که دولت فدرال در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن هر گونه باقی مانده شهروندان و اعضای خانواده خود را در ووهان.

یک سخنگوی این وزارتخانه گفت: آلمان آژانس خبری dpa هنوز هم وجود دارد “چند نفر” سرگردان در کانون coronavirus بحران است.

این سخنگو گفت: کسانی که باقی مانده در قفل شده-پایین شهر چینی شامل افرادی که در حال بررسی در تنها پس از چهار بازگشت پرواز و یا کسانی که تا به حال موفق به رسیدن به فرودگاه در زمان.

بیشتر بخوانید: آفریقایی ها در ووهان: دلتنگ و ترس از coronavirus

باقی مانده شهروندان برای پیوستن به انگلیسی پرواز

با توجه به روزنامه آلمانی اشپیگل حدود 20 شهروندان آلمانی هنوز در ووهان. این گزارش اضافه شده که کسانی که نمی خواهید به ماندن در ووهان تماس آلمان, خارجه, باعث کمیته بحران به عمل است.

به اشپیگل گزارش گفت: باقی مانده آلمانی ها ممکن است در حال حاضر قادر به پرواز کردن با بستگان خود را در یک هواپیما حامل گروهی از شهروندان بریتانیا بیش از آخر هفته.

Evacuees بلافاصله قرار داده و در قرنطینه به مدت 14 روز در بیمارستانی در برلین-Köpenick به اشپیگل گفت.

بر اساس این گزارش ایران در حال حاضر در جریان است با مقامات انگلیسی.

بیشتر بخوانید: چگونه خواهد coronavirus بر اقتصاد جهان

تعداد موارد در آلمان افزایش می یابد

آلمان در حال حاضر در مجموع 13 مورد تأیید از coronavirus. یازده از موارد متصل به خودرو تامین کننده قطعات Webasto در جنوب ایالت باواریا.

Webasto دریافت بازدید از یک مربی که فقط شروع به تجربه علائم در طول پرواز خود را در بازگشت به خانه. بیماران در حال درمان در فرانکفورت.

در آلمان آخرین coronavirus مورد 38 ساله ازدواج به یک Webasto کارمند آزمایش مثبت در روز پنج شنبه در بایرن. دو زن و شوهر را در سه chilren نیز با این ویروس آلوده.

تمام اعضای خانواده است در قرنطینه در شرکت Trostberg بیمارستان. کودکان و مادر گزارش به علامت رایگان در حالی که پدر این بیماری گزارش شده است با ثبات است.

mvb (AFP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>