آلمان: پرستار متهم از مسمومیت نوزادان با مورفين

پلیس در حال تحقیق در مورد یک پرستار بعد از گفته پیدا کردن یک سرنگ حاوی مرفین-laced شیر در قفل خود را. او متهم است از تجویز این دارو به پنج زودرس نوزادان در یک بیمارستان در اولم.

یک پرستار در حال بررسي است به ظن اقدام به قتل نفس پس از مورفين داده شد به پنج زودرس نوزادان در یک بیمارستان در جنوب آلمان, پلیس گفت:.

محققان اعلام شد و در انجام وظیفه در اولم مرکز پزشکی دانشگاه که در ساعات اولیه دسامبر 20, پنج نوزادان به طور ناگهانی شروع به تجربه زندگی در تهدید مشکلات تنفسی است.

خوشبختانه بچه ها دریافت سریع پزشکی و نمی شد انتظار می رود به رنج می برند هر بیشتر مشکلات سلامتی.

بیشتر بخوانید: انگلیسی, بیمارستان ناودان برای صدها نفر از کشنده مواد مخدر مصرف بیش از حد

مورفين را با شیر مخلوط

این بیمارستان گفت: این هشدار پلیس پس از آزمایش ادرار نشان داد که نوزادان تا به حال مصرف این مسکن قوی مورفين. حداقل دو نفر از نوزادان تا به حال نشده است با توجه به مواد مخدر به عنوان بخشی از مراقبت های اورژانس, پلیس گفت:.

مقامات و سپس جستجو در قالبهای از کارکنان بیمارستان بودند که در انجام وظیفه در زمان حادثه. در طول تحقیقات خود را, آنها که گفته می یافت یک سرنگ حاوی شیر در میان پرستاران اموال. پزشکی قانونی آزمایش نشان داد سرنگ شده بود با رنگ و لعاب مورفین, پلیس گفت:.

اتهام رسمی هنوز گذاشته شود اما مظنون در حال بررسی برای پنج فقره اقدام به قتل نفس و شدید بدن آسیب برساند.

پلیس و درمانگاه ها با توجه به جزئیات بیشتر در کنفرانس های مطبوعاتی برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

nm/se (AFP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>