آلمان: نزدیک به 2000 نفر بی خانمان در برلین می گوید: سرشماری

برلین انجام آن اولین سرشماری از افراد بی خانمان به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای بهبود پایتخت آلمان از سیاست های. تعداد زیادی از مردم در خواب بود به طور قابل توجهی کمتر از برآورد قبلی.

یک بی خانمان سرشماری انجام شده در برلین در اواخر ماه ژانویه در بر داشت که 1,976 مردم بی خانمان در پایتخت آلمان با توجه به نتایج ارائه شده در روز جمعه.

اکثریت کسانی که شمارش در سرشماری ثبت شد در زمستان کمک امکانات (942) و در فضاهای عمومی (807). سرشماری همچنین شمارش بی خانمان در حمل و نقل عمومی و ایستگاه های (154) در بیمارستان نجات مراکز (15) و در بازداشت پلیس (12).

از 288 افراد بی خانمان که شرکت در یک نظرسنجی به عنوان بخشی از آمار 55 درصد از کسانی که شمارش شدند بین سنین 30 و 49 در حالی که 84 درصد از آنها مرد بودند.

اولین بی خانمان سرشماری

لقب “شب همبستگی” در اطراف 2,600 داوطلبان تقسيم شدند تیم های سه و پنج که scoured بیش از 600 مناطق مختلف در برلین برای انجام این سرشماری که صورت گرفت در شب ژانویه 29-30. این گروه شد و با پیدا کردن افراد بی خانمان و انجام مختصر پرسشنامه ای که خود را بپرسید و سن و ملیت و چه مدت آنها در خواب بوده اند ،

“ما در حال حاضر می دانیم بیشتر در مورد سن افراد بی خانمان خود را از جنس آنها از کجا آمده و برای چه مدت آنها شده اند بی خانمان” گفت: Elke بریتنبچ برلین را سناتور برای ادغام کار و امور اجتماعی.

کمتر از حد انتظار

این رقم به طور قابل توجهی کمتر از قبلی شهرستان برآورد قرار می گیرد که تعداد افراد بی خانمان در برلین در میان از 6000 تا 10000.

برلین به شرح زیر شهر نیویورک و پاریس در شهرهای’ تلاش برای شمارش دقیق آن جمعیت بی خانمان. سرشماری در شهرهای مختلف است که بخشی از یک شهرستان ابتکار برای بهبود آن بی خانمان سیاست.

بی خانمانی در حال افزایش بوده است در آلمان با توجه به مطالعه منتشر شده در سال گذشته توسط آلمان کیسه های سراسر کشور کنسرسیوم که ایدز بی خانمان. برخی از 678,000 در سراسر کشور ندارد یک خانه دائمی در سال 2018 با 41,000 از این زندگی در خیابان افزایش 4.2% از سال قبل است.

اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا شهروندان خود را آزادانه دنبال کار در هر نقطه در داخل بلوک — اما بسیاری ممکن است دسترسی به آلمان برنامه امنیت اجتماعی.

dv/stb (dpa, epd)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>