آلمان ‘باید’ برای مبارزه با نژاد پرستی: شورای اروپا

اروپایی ضد نژادپرستی کمیسیون تشخیص داده “سطح بالایی از اسلام هراسی” و گفت که گفتمان عمومی در آلمان است که به طور فزاینده ای بیگانه. “آشکار” نژاد پرستی برخی از محله های تحت تاثیر سیاست های جریان اصلی.

آلمان باید تا تلاش برای جلوگیری و مقابله با افراط گرایی و نئو نازیسم شورای اروپا و کمیسیون اروپایی علیه نژادپرستی و عدم تحمل (ECRI) گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه.

این گزارش همچنین اعلام کرد شواهد قوی وجود دارد به صورت گسترده دهها توسط پلیس آلمان.

این ECRI توصیه می شود آلمان باید اقدام به:

  • اطمینان حاصل شود که شواهد آنلاین نفرت سخنرانی مشترک با پلیس;
  • از بین بردن موجود و جلوگیری از آینده دهها;
  • ایجاد یک سیستم از سازمان های که ارائه قربانیان تبعیض با پشتیبانی موثر;
  • سرعت بخشیدن به طرح اقدام ملی در ادغام به عنوان کودکان مهاجر پس زمینه ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ترک مدرسه بدون مدارک.

ادامه مطلب: نظر: آلمان شکست خورده است در آن ضد نژاد پرستی تلاش

‘آشکار’ نژاد پرستی

گزارش تقدیر آلمان در تلاش برای مبارزه با نژاد پرستی و تبعیض اشاره کرد که “آلمان به گرمی استقبال فوق العاده تعداد زیادی از پناهجویان در سال 2015” و “سرمایه گذاری بسیاری از منابع” خود را شامل یکپارچه سازی.

با این حال در این گزارش گفت: گفتمان عمومی در کشور تبدیل شده است به طور فزاینده ای بیگانه اشاره کرد “سطح بالایی از اسلام هراسی است.”

با توجه به ECRI نژادپرستی است “به خصوص آشکار” در زیر دو سازمان از یک “حزب سیاسی جدید.” در این گزارش که ثابت نژادپرستانه و بیگانه از گفتمان راست افراطی نهفته است جریان اصلی گفتمان سیاسی.

بیشتر بخوانید: آلمان تفنگ باشگاه دفع راست AfD

بدن نیز شناسایی شده افزایش اعداد از راست افراطی “آماده به استفاده از خشونت” با هر دو جناح راست و مواضع تروریست ها حمل کردن حملات نژادپرستانه.

آلمانی سینتی و روما در نیاز به کمک ویژه با مهاجر رم اغلب قربانیان از محرومیت و استثمار.

سخنرانی نفرت

این بررسی نشان داد تعداد زیادی از گزارش نشده جرایم ناشی از نفرت و گفت: شواهد آنلاین سخنرانی نفرت است که می تواند منجر به خشونت “نه سیستماتیک انتقال به پلیس.”

این گزارش با تمجید مقامات آلمانی از جمله آنگلا مرکل برای داشتن علنا صحبت کردن در برابر سخنان نفرت انگیز اما خواست شبکه های اجتماعی به اجرای دستورالعمل های خود را در حذف سخنرانی نفرت.

بدن نیز خواست آلمان را به یک موضع قوی تر برای جلوگیری از ابهام جنسی در کودکان و پدر و مادر خود را به راه اندازی خدمات مشاوره ای برای آنها.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>