آلمان متعهد توده تست برای coronavirus ایمنی: گزارش

دانشمندان در آلمان در حال آماده سازی برای انجام یک آزمایش برای پیدا کردن که در حال حاضر توسعه آنتی بادی برای مبارزه با رمان coronavirus. این نتایج می تواند کمک به زندگی در آلمان برای بازگشت به حالت عادی.

محققان در آلمان می تواند توده تست برای ایمنی در برابر رمان coronavirus در اوایل آوریل, اشپیگل گزارش داد روز جمعه.

محترم هفتگی, مجله خبری, گفت که نتایج آزمون نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند و توسعه آنتی بادی بدن “حافظه” در مورد چگونه به مبارزه با یک ویروس و همچنین اطلاعات دقیق تر در مورد چگونه بسیاری از مردم کشته شده اند و از تمام کسانی که آلوده می شوند.

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن: ‘تست بالینی” در آلمان به زودی

جرارد Krause از Helmholz مرکز تحقیقات عفونت است هماهنگی این تست تلاش اشپیگل گفت, به همراه چندین کشور علمی و سلامت بدن از جمله رابرت-موسسه کخ.

اگر محققان متهور از دولت مقامات بهداشتی آنها را به انجام اولین آزمایشات با استفاده از نمونه خون از 100 ، 000 نفر با آزمون و سپس تکرار و به صورت دوره ای. اولین نتایج می تواند به عقب پایان ماه آینده.

گواهینامه های ایمنی

دانشمندان بر این باورند که نتایج این مطالعه می تواند آن را آسان تر برای تصمیم گیری زمانی که مدارس می تواند دوباره باز رویدادهای بزرگتر می توانید پیش بروید و می توانید مردم را به بازگشت به کار.

ادامه مطلب: تا 30 درصد از coronavirus موارد بدون علامت

“کسانی که با ایمنی می تواند صادر شود با یک نوع ایمنی بدن-گواهی است که می تواند به عنوان مثال اجازه می دهد آنها را معاف از محدودیت در فعالیت های خود گفت:” Krause.

اما هنوز هم وجود دارد برخی از مشکلات با Sars-Cov-2 تست آنتی بادی به عنوان آن هنوز هم گاهی اوقات نشان می دهد تا دیگر coronaviruses – که 90 درصد از بزرگسالان در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به. دانشمندان به دنبال توسعه بیشتر قابل اعتماد آزمون در دو تا سه ماه.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>