آلمان: بیش از 1600 جرایم “هدفمند پناهندگان و پناه جویان’

مقامات باید اذعان کرد که تعداد زیادی از پناهندگان ادامه به حمله در داخل و خارج از پناهگاه — بسیاری از جناح راست گرایان. یک سیاستمدار تازه واردان می توانند “انتظار برای حمله در هر زمان.”

مقامات آلمانی ثبت بیش از 1600 حمله به پناهندگان و پناه جویان در سال 2019 آلمان Funke گروه رسانه ای خبر داد.

دولت در پاسخ به یک درخواست برای ارقام توسط حزب چپ سوسیالیست بودند که پس از آن منتشر شده توسط این کشور را سومین گروه رسانه ای.

این ارقام نشان داد که 1,620 پناهندگان و پناهندگی پناهجویان از جمله کودکان شد حمله سال گذشته است. در 128 موارد هدف حمله شد به پناهندگان و پناهگاه خود را. راست افراطی پیدا شد به مسئول 118 حوادث.

بر اساس این گزارش 229 پناهندگان مجروح شدند در این حملات است.

بیشتر بخوانید: آلمان توقف پذیرش پناهندگان بیش از coronavirus

پناهندگان می توانید انتظار برای حمله کردند’

در طول حمله به پناهندگان عاملان استفاده از مواد منفجره و آتش بازی و یا مستقر سلاح های دیگر است که می تواند منجر به خطرناک آسیب بدنی در 260 از حوادث وزارت کشور گفت.

این آمار و ارقام را اندکی کاهش یافته از سال قبل است. در سال 2018 مقامات گزارش 1,775 دفاع کرد گرفته شد حمله به پناهندگان و پناه جویان و 173 حملات با هدف پناهندگی پناهگاه است. بسیاری از حملات انجام شده توسط راست افراطی.

آلمان شاهد افزایش حملات به مهاجران و پناهندگان در زمانی که اروپا مهاجر بحران به اوج خود رسید و در سال 2016. که در سال بیش از 2500 پناهنده شدند قربانیان خشونت وجود دارد و تقریبا 1000 حمله به پناهندگان مراکز.

بیشتر بخوانید: آلمان: مهاجران حمله پلیس کاوش مرگ در مرکز پناهندگان

حزب چپ MP Ulla Jelpke گفت: Funke از “اجتماعی, آب و هوا که در آن پناهنده می توانید انتظار به حمله کلامی و فیزیکی در هر زمان.”

به یاد هاناو در آمریکا در ماه فوریه هنگامی که یک فرد مسلح کشته و نه نفر از منشاء خارجی در یک نواخته انگیزه حمله به او گفت: “این خطر مرگبار از جناح راست افراطی گری و نژاد پرستی … است که متاسفانه بخشی از زندگی روزمره برای بسیاری از مردم در این کشور است.”

او گفت که “کابینه کمیته در برابر جناح راست افراطی گری خوش بود” اما آن خواهد بود “حتی بهتر اگر دائم مشاوره و پیشگیری از پروژه های قربانیان نژادپرستی شد و در نهایت سمان توسط قانون.”

mvb/mm (dpa, KNA ,EPD)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>