آلمان: Mini-دایناسور فسیل کشف و مورد ستایش قرار داد به عنوان ‘احساس’

جمجمه از 10 سانتی متر-طولانی دایناسور کشف شده در آلمان معدن. 240 میلیون ساله فسیل ممکن است ارائه بینش تکامل از مدرن مارمولک.

کوچکی جمجمه یک مینیاتور دایناسور کشف شده در آلمان دانشمندان از اشتوتگارت موزه تاریخ طبیعی روز پنجشنبه اعلام کرد.

فسیلی یافت شد در یک معدن در شهر Vellberg در ایالت Baden-Wurttemberg و متعلق به یک نوع جدید از دایناسور در حدود 10 سانتی متر (3.9 اینچ) طول دارد. مخلوق است و اعتقاد به زندگی در حدود 240 میلیون سال پیش.

“آن علمی است احساس” گفت: شناس راینر Schoch. مینیاتوری جمجمه نشان می دهد مقدار زیادی از شباهت به مدرن روز مارمولک ها و مارها.

لینک از دست رفته به مارها و مارمولک

“حیوانات کمی هیجان انگیز است زیرا ما می دانیم بسیار کمی در مورد اجداد مارمولک ها و مارها” Schoch توضیح داد. “ما را به کشف یک گونه جدید.”

“مینی دایناسور” داده شده است نام علمی Vellbergia bartholomaeiپس از نام این شهر که در آن کشف شد و فسیلی جمع آلفرد Bartholomä.

مخلوق وجود داشته و بر روی زمین در حدود 20 میلیون سال قبل دایناسورها بزرگ تکامل یافته است. 12-ميلي متر طولانی جمجمه مورد بررسی قرار گرفت در زیر تجهیزات برای تعیین دایناسور خوردند و اندازه آن از مغز است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/rt (epd,dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>