آلمان: مرکل را به تصمیم می گیرید جانشین ‘در آوریل یا مه’ می گویند گزارش

آلمان و حزب دموکرات مسیحی را انتخاب جانشین برای آنگلا مرکل در حزب کنگره که برگزار خواهد شد قبل از و یا در اطراف شروع ممکن است با توجه به محلی گزارش.

آلمان محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) است که به برگزاری ویژه کنگره در آوریل یا مه به تصمیم یک جانشین برای آنگلا مرکل, حزب گفته منابع آلمانی و رسانه های بین المللی روز دوشنبه.

آلمانی پخش N-تلویزیون و خبرگزاری DPA گزارش داد که حزب منابع گفت: کنگره فوق العاده اتفاق می افتد در 25 آوریل یا مارس 9, زمانی که نمایندگان خواسته خواهد شد که برای رای دادن به یک رهبر جدید حزب که به احتمال زیاد منجر CDU به آینده فدرال انتخابات به علت در ماه اکتبر 2021.

خبرگزاری فرانسه خبرگزاری همچنین با اشاره پارتی منابع به عنوان تایید که برنامه تصمیم گرفته شد در نشست روز دوشنبه به ریاست خروجی حزب رئیس Annegret Kramp-Karrenbauer.

ادامه مطلب: آنگلا مرکل می گوید او نمی خواهد دخالت در جستجو برای CDU جانشین

مرکل اولیه وارث ظاهری استعفا داد و به عنوان رهبر حزب در این ماه بیش از جنجال های اطراف خود را آشکار همکاری با راست جایگزین برای آلمان (AfD) در ایالت شرقی تورینگن.

این دیوانگی فوران در اوایل این ماه بیش از برکناری از حزب چپ سوسیالیست دولت نخست وزیر است که موجب اتهام است که مرکز-احزاب راست آورد و کسب و کار پسند FDP رای داده بودند برای اولین بار با ضد مهاجرت و ضد اسلام حزب با وجود تکرار پاکستان نیست. این حرکت دیده می شد به عنوان Kramp-Karrenbauer گرفتن در حزب بیشتر می لغزد.

ادامه مطلب: مشکل تورینگن می شود تازه انتخابات تاریخ

Kramp-Karrenbauer که همچنین وزیر دفاع مواجه شده است و انتقاد از درون حزب برای یک سری از gaffes و برای ریاست بیش از چندین انتخابات شکست برای CDU در سطح دولت است.

مرکل که صدراعظم آلمان برای تقریبا 15 سال است گفت که او نمی خواهد دوباره اجرا کنید.

مقرر قوی ترین نامزد در میان عمومی

یک نظرسنجی انجام شده از طرف آلمان DPA اخبار آژانس نشان می دهد فریدریش Merz یک رقیب مرکل, محبوب ترین نام در مسابقه به جای او.

برخی از 18 ٪ از پاسخ دهندگان می خواهم برای دیدن مقرر سابق گروه پارلمانی, رهبر, رهبری آورد و آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) به مبارزات انتخاباتی.

CSU سر Markus Söder آمد در جایگاه دوم با 12 درصد و به دنبال آن نوربرت Röttgen — یک وزیر سابق که در حال حاضر صندلی آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی — با 11 درصد است.

ادامه مطلب: تورینگن AfD fallout: چگونه ضعیف است که آلمان CDU?

ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet بود چهارم با 9 درصد و وزیر بهداشت ینس Spahn نظرسنجی 7 درصد.

برخی از 43 درصد از پاسخ دهندگان کاهش یافته و به تایید هر یک از این پنج مرد.

تا کنون تنها Röttgen به طور رسمی اعلام کرد که او خواهد شد به دنبال به CDU را رهبر حزب.

mm/stb (AFP dpa رویترز)

در اینجا ثبت نام برای DW روزانه مجموعه ای از داستان ها با ایمیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>