آلمان: مرکل را انتخاب جانشین Kramp-Karrenbauer را اجرا کنید برای صدراعظم

Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار دموکرات مسیحی نمی خواهد اجرا برای صدراعظم.

رهبر حزب آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان را CDU Annegret Kramp-Karrenbauer را اجرا کنید برای صدراعظم در انتخابات سال آینده یک پارتی منبع گفت که در برلین در روز دوشنبه.

Kramp-Karrenbauer تعجب رهبری حزب روز دوشنبه اعلام کرد که او نمی خواهد اجرا برای صدراعظم و که او نیز از موقعیت خود به عنوان رئیس این حزب است. کارهایی که باید انجام شود توسط همان شخص او خبر دادند.

او را سازماندهی فرایند پیدا کردن یک نامزد جدید با فصل تابستان و سپس از او نقش رهبری حزب منبع افزود که مرکل می خواهد Kramp-Karrenbauer به باقی می ماند در آلمان وزیر دفاع.

تورینگن: نهایی کلش

57 سال بوده است دستچین شده توسط مرکل به اجرا به عنوان جانشین او در انتخابات برگزار می شود در سال 2021 پس از انتخاب شدن رئیس CDU در سال 2018 است.

از آن پس AKK او به عنوان است که معمولا شناخته شده تلاش کرده است از طریق یک سری از رسوایی که پاشیدند شک و تردید در مورد توانایی خود را برای رهبری این کشور موثر است.

اخیرا یک رای در مجلس قانونگذاری ایالتی در ایالت تورینگن در کشور در هفته گذشته شاهد CDU و راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب در مجموع حمایت از یک نامزد میانه رو یک حرکت بود که به طور گسترده ای به عنوان شکستن سیاسی تابو در برابر همکاری با احزاب افراطی در آلمان است.

او تا به حال شده است برای انتقاد از او مدیریت بحران و ناتوانی خود را برای متحد کردن حزب پشت سر او. او خواستار دولت تازه انتخابات در ایالت تورینگن در کشور بودند تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

ادامه مطلب: چرا همه در آلمان صحبت کردن در مورد تورینگن و AfD?

این تورینگن بحران نیست به طور مستقیم اثر ثبات دولت در برلین می گوید: DW ارشد سیاسی ویرایشگر Michaela Küfner. “اما آن را دوباره تأکید دارد که رهبری مسابقه رفتن در پشت صحنه. و یک کلید مدعی است که برای کار فریدریش مقرر فقط در هفته گذشته استعفا از شغل خود عنوان سنگ سیاه بزرگترین شرکت سرمایه گذاری خود را بیشتر در دسترس است.”

kp/ng (dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>