آلمان: مرد زندانی برای هل دادن قربانی به مرگ در برلین مترو آهنگ

برلین دادگاه محکوم به چهار سال و سه ماه زندان برای حمله در ماه اکتبر گذشته. خود را قربانی دادند بر روی این آهنگ پس از یک اختلاف در مورد مواد مخدر در مدت کوتاهی قبل از یک قطار رسید.

یک دادگاه برلین در روز جمعه محکوم 27 سال به چهار سال و سه ماه پشت میله های زندان برای هل دادن یک زن 30 ساله قربانی مرگ خود را در آهنگ های برلین ایستگاه زیرزمینی در ماه اکتبر گذشته.

قاضی توماس Groß حکومت است که این فرد تنها به عنوان شناخته شده Zakaria L. – تا به حال تحت فشار قرار دادند قربانی در مقابل قطار مترو زیر یک خرید اینترنتی بیش از مواد مخدر. این دادگاه را به رسمیت نمی شناسد هر گونه آشکار به قصد کشتن.

دادستان عمومی بود و در ابتدا به نام برای قتل محکومیت و حبس ابد.

بیشتر بخوانید: آلمان: پسر می میرد و پس از تحت فشار قرار دادند در مقابل قطار

قتل نفس غیر ارادی

دادگاه شنیده ام که در 29 اکتبر 2019 قربانی شد ضربه می دوزند قطار مترو در حالی که دروغ گفتن آهنگ Kottbusser Tor U-Bahn در مرکزی Kreuzberg. لحظات قبل از او شده بود تحت فشار قرار دادند و بر روی آهنگ توسط L.

قاضی گفته بود این درگیری در حال حاضر به پایان رسید و که قربانی شده بود آگاه از هر گونه خطر به زندگی خود را در حال حاضر او تحت فشار قرار دادند.

L. مست شده بود در مدت کوتاهی قبل از این حادثه بود و احتمالا گرفته شده داروهای دیگر خود را به عنوان DNA موجود در یک بطری آبجو در صحنه جرم با توجه به دادگاه شهادت.

متهم بنا به گزارش ها از صحنه فرار کرد و تنها گیر افتاد پس از چند روز تحقیقات در Kreuzberg منطقه مبارزه با مواد مخدر ،

“هیچ سوال وجود دارد: او می خواست به او صدمه دیده است در برخی از راه” گفت: قاضی Groß در مورد L. انگیزه.

بیشتر بخوانید: پلیس آلمان از دستگیری مرد بیش از راه آهن ‘خرابکاری’

‘هیچ قصد کشتن’

قاضی با این حال تاکید کرد که اتاق شده بود و قادر به ایجاد که L. متوجه شده بود که قطار در حال آمدن به سمت ایستگاه و در نتیجه به رسمیت نمی شناسد هر به قصد کشتن.

دادگاه می تواند تنها محکوم L. اقدام به آسیب بدنی به عنوان کالبد شکافی شد و دیگر قادر به تعیین اینکه آیا تاثیر فشار بر روی آهنگ به حال خود در حال حاضر منجر به صدمه به قربانی است.

قضات قادر به استفاده های متعدد فیلم های ضبط شده از ایستگاه مترو به عنوان شواهد.

و همچنین به عنوان زندان 27 ساله نیز محکوم به اقامت در یک مرکز نوتوانی.

بلافاصله پس از حکم دادستانی گفت: این امر تجدید نظر در این مورد.

ایستگاه قطار ایمنی بحث

این حمله مشابه دیگر تراژدی, برانگیخته اند, در سراسر کشور بحث بر سر عدم امنیت در ایستگاه های راه آهن در آلمان است.

در ماه جولای این سال هشت ساله کشته شد زمانی که او تحت فشار قرار دادند یک قطار توسط یک مرد در فرانکفورت اصلی ایستگاه.

مادر او نیز شده بود تحت فشار قرار دادند اما موفق به نجات خودش است.

در همان ماه یک زن دیگر بود تحت فشار قرار دادند در مقابل یک قطار در شهر Voerde در ایالت نوردراین-وستفالن و درگذشت و در صحنه است.

در اوایل سال جاری a 17-year-old رانده شد بر روی آهنگ توسط یک زن در برلین مرکزی الکساندر ایستگاه اما موفق به نجات خودش قبل از یک قطار رسید.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>