آلمان آسانسور coronavirus ممنوعیت خدمات مذهبی باز می شود تا زمین های بازی

آلمانی ها یک بار دیگر خواهد بود اجازه ملاقات برای مراسم مذهبی خود را به کودکان به زمین بازی و بازدید از موزه یا باغ وحش, مقامات گفت. ممنوعیت عمده حوادث در محل باقی می ماند.

مقامات در آلمان در حال کاهش این بیماری همه گیر محدودیت باز کردن در خانه از عبادت و بسیاری دیگر از فضاهای جمعی پس از دیدار آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و سران 16 آلمانی متحده در روز پنج شنبه.

موزه ها و باغ وحش و زمین های بازی و بناهای تاریخی نیز می توان در روزهای آینده برای بازدید کنندگان پس از هفته مستند.

مرکل گفت که ایالات متحده می توانست حرف آخر در باز کردن کلیساها و دیگر اماکن عبادت. برخی از رویدادهای مذهبی از جمله مراسم تعمید و بیدار نیز مجاز است.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران: کودکان رنج می برند بیشتر از اینکه قفل شده

افتتاح رستوران ‘مشکل’

اظهار نظر در صنعت مهمان نوازی مرکل گفت که بازگشایی رستوران ها در این نقطه خواهد بود “مشکل” چرا که “ما نمی توانید چک کنید اگر مردم در اطراف یک جدول از یک خانواده و یا از خانواده.”

مرکل توصیف امروز تصمیم گیری به عنوان یک “مرحله میانی” در مبارزه با این ویروس گفت که بیشتر اقدامات خواهد بود اعلام کرد: هفته آینده.

کشور, اجتماعی, فاصله, قوانین می ماند در محل حداقل تا زمانی که ممکن است 10 و مرکل و داستان با توجه به تصمیم گیری در هر بیشتر الحاقات بعدی چهارشنبه. مرکل افزود که آلمان در حال حاضر هدف این است که به عنوان آنجا که ممکن است برای نگه داشتن این ویروس از سرعت گسترش است.

“ما نمی هر گونه دارو نداریم هر واکسن در برابر ویروس و … این هدف را همیشه به کم کردن ویروس” مرکل گفت که آلمان “موفق در دستیابی به این هدف است.”

بیشتر بخوانید: آلمان conspiracists اعتراض coronavirus مستند

بریدن از امید برای بوندسلیگا

فدرال و رهبران دولت به تعویق افتاد و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگشایی, تمام مدارس و کودکستان ها و این که آیا به راه اندازی مجدد بازی در بوندسلیگا, آلمان, برترین لیگ فوتبال.

در حالی که مقامات ادامه داد: این ممنوعیت در رویدادهای بزرگ عمومی, پنجشنبه جلسه را از بین نمی برد این امکان را برای رویدادهای ورزشی به بازی بدون تماشاگر. در اوایل روز پنج شنبه مرکل بالا aide Helge براون گفته مقامات احتمال اعلام تصمیم خود را پس از جلسه بعدی بین مرکل و دولت premiers در روز چهارشنبه.

در ضمن آلمان بوندسلیگا شروع به تست بازیکنان برای COVID-19 امیدوار است که در آن تیم های به زودی به نام به نگاهی به زمین.

تعطیلات تابستان در خارج از کشور در دستور کار

وقتی پرسیده شد که اگر آلمان ها خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات در خارج از کشور در تابستان امسال مرکل گفت: تعطیلات در اروپا

کشورهای اتحادیه هنوز در دستور کار برای آلمانی ها. مرکل دولت قبلا تمدید جهانی هشدار سفر تا ژوئن 14. روز چهارشنبه در آلمان وزیر خارجه Heiko Maas اشاره کرد که برخی از کشورهای اروپایی می تواند به بازگشایی مرزهای خود را که در آن زمان.

“اما هیچ کس نمی تواند قول این” او گفت:.

همه گیر ‘رفتن به آخرین برای همیشه’

وزیر دارایی اولاف شولز گفت: کشور نیاز به قضاوت خوب نیست به هدر موفقیت آن را دیده است در کاهش گسترش coronavirus.

“همه ما می دانیم چقدر سنگین محدودیت در مبارزه با کروناویروس هستند اما آنها باید به ما کمک گرفتن در عفونت اعداد” او در توییتر نوشت.

پس از اعمال این مستند در اواسط ماه مارس مرکل اعلام کرد که اولین کاهش از اقدامات برخی از دو هفته پیش. چند آلمانی متحده به آنجا رفته یک گام بیشتر اجازه می دهد مکان های عبادت, فروشگاه های بزرگ و دیگر فضاهای عمومی به با احتیاط از سرگیری عملیات. باغ وحش در حال حاضر باز در برلین و سه نفر دیگر از ایالات آلمان.

باواریا نخست وزیر Markus Söder تاکید کرد که بحران “است و نه رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای.”

“اما صبر و سازگار بودن دو تا از بهترین قطعه از مشاوره ما” Söder گفت.

dj/اس ام اس (AFP, dpa, EPD)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>