آلمان: قانون الزامی واکسن در مدارس اثر طول می کشد

سرخک واکسن در حال حاضر نیاز به ثبت نام در مدارس آلمانی. پدر و مادر می تواند جریمه هزاران نفر از یورو اگر آنها را نقض قانون است.

یک قانون نیاز به اجباری سرخک واکسن به اجرا در آمد و در روز یکشنبه در آلمان است. این قانون که تصویب شد در سال گذشته تصریح می کند که کودکستان ها و مدارس تنها می توانید جدید را قبول کند و اگر فرزندان آنها واکسینه شده اند.

تحت قانون جدید کودکان و نوجوانان باید “verifiably” تلقيح در برابر سرخک. اگر کودک را ایمن سازی مستند نیست, مدارس مورد نیاز خواهد بود برای اطلاع محلی بهداشت عمومی ،

برای کودکان در حال حاضر ثبت نام در مدارس اثبات واکسیناسیون را باید ارائه شده توسط ژوئیه 2021 در حالی که پدر و مادر که حاضر به واکسیناسیون کودکان خود را جریمه تا €2,500 ($2,760).

بیشتر بخوانید: ساموآ دستگیری ضد vaxxer میان اپیدمی سرخک

اعتراض والدین

این قانون به اجرا در آمده است و بدون نقد ، آلمانی GEW معلمان اتحادیه گفته است که اگر چه آن را پشت واکسیناسیون اجباری این بار به دامپزشک واکسیناسیون گواهی داده خواهد شد مربیان است. نیاز خواهد شد و همچنین قرار دادن معلمان در خطر ابتلا به استدلال می کنند با پدر و مادر بیش از دانشجو ثبت نام.

ادامه مطلب: چه کسی نقل سنبله در جهانی سرخک موارد

روز یکشنبه یک گروه از پدر و مادر اعتراض در خارج از دادگاه قانون اساسی فدرال در کارلسروهه پس از تشکیل پرونده و شکایت است که این قانون را نقض حقوق اساسی.

Michael Fiedl and Sandra Blum filing their constitutional complaint in Karlsruhe

مایکل Fiedl و ساندرا بلوم تشکیل پرونده قانونی خود شکایت در کارلسروهه

آنها نمی شی به واکسیناسیون خود را دارند اما می گویند که این قانون را نقض حق خود را به تصمیم گیری خود را بر اساس “مربوطه مستقل و بی طرف اطلاعات است.” گروه از جمله ابتکار عمل را به صورت رایگان انتخاب واکسیناسیون و انجمن پزشکان برای تصمیم گیری فردی.

بیشتر بخوانید: واکسن شکاف ‘علت شیوع بیماری سرخک در اروپا

حمایت مجلس

این قانون در ابتدا گذشت به عنوان یک مجموعه ای از اصلاحات مربوط به در حال حاضر موجود حفاظت در برابر عفونت عمل می کنند — یک قانون است که آن هم در حال استفاده به بسیج آلمان مدیریت coronavirus یا COVID-19, شیوع.

ادامه مطلب: بزرگترین سرخک در جمهوری دموکراتیک کنگو کشته شدن هزاران نفر

نمایندگان مجلس اشاره کرد و آلمان را شکست برای دیدار با سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می شود واکسیناسیون سطح 95 درصد است که مورد نیاز برای یک کشور برای جلوگیری از وقوع جرم. گزارش آلمان در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های رابرت کخ موسسه نشان داده است که فقط 93% از کودکان شروع مدرسه دریافت کرده اند هر دو اول و دوم واکسن سرخک.

کودکان در آلمان به طور معمول دریافت عکس در برابر سرخک ، اوریون ، سرخجه و آبله مرغان.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

lc ipj/jlw (epd, dpa, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>