آلمان: توسط هوادار زندانی از 10 سال بیش از مسمومیت با طرح

برنامه ریزی ricin درست حمله در آلمان است به پایان رسید و در 10 سال زندان برای یک چسبنده است. این دوسلدورف دادگاه شنیده ام که تونس و همسرش stashed سموم و بمب قطعات خود را در کلن آپارتمان.

31 ساله تونسی که وارد در آلمان در سال 2016 شد postie بود زندانی توسط Düsseldorf منطقه ای دادگاه روز شنبه به اتهام concocting یک سلاح بیولوژیکی و آماده سازی یک عمل جدی از خشونت براندازی.

دادستان فدرال گفته بود دادگاه که Sief الان H. که نام کامل سرکوب در زیر آلمانی حریم خصوصی قوانین در کلن در ژوئن 2018 پس از خرید لوبیا کرچک برای تولید سمی ricin درست.

این مورد در برابر او 44 سال است که موضوع به جلسات جداگانه. خود را دنبال دستگیری یک نکته بنا به گزارش ها از خارجی ricin درست cologneintelligence خدمات.

آنها تا به حال نیز خریداری 250 فولاد بلبرینگ گفت: دادستان و در مراحل پیشرفته ساخت مواد منفجره که اگر منفجر می تواند منجر به کشته شدن تعداد زیادی از مردم است.

آنها تا به حال انجام داده است تا در آپارتمان خود در کلن پرجمعیت حوزه از Chorweiler با فرزندان خود ،

تونس به حال صحنه یک تست انفجار در یک grassed منطقه و آزمایش سم در همستر. از آن جان سالم به در برد.

پس بیهوده تلاش برای پیوستن به نیروهای جهادی در سوریه, او تا به حال اجازه دهید که حامیان مربی او در مورد نحوه جمع آوری یک بمب گفت: دادستان.

به اعدام محکوم شده بودند اعتراف کرد بمب سازی فعالیت ها را تکذیب کرد اما پس از برنامه ریزی یک حمله در داخل آلمان

Ipj/ng (dpa AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>