آلمان بررسی 30,000 مظنون در کودک آزار پروب

آلمان در حال بررسی حدود 30000 مظنون به عنوان بخشی از گسترش حمله به یک کودک آزار شبکه در غرب برگیش گلادباخ منطقه با توجه به مقامات.

Cybercrime واحد در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده است “بررسی 30,000 ناشناخته مظنون” در مورد وزارت دادگستری آلمان پرجمعیت ترین امور خارجه روز دوشنبه گفت:.

“ما می خواهیم به کشیدن عاملان و حامیان کودک آزاری از گمنامی اینترنت” وزارت گفت: در توییتر.

کسانی که در حال بررسی هستند مظنون به های “کودکان و جوانان محتوای مستهجن” از جمله “ساختگی و یا واقعی اعمال سوء” ناشناس آنلاین انجمن های گفتگو و چت گروه cybercrime واحد زک NRW در بیانیه ای گفت.

“من انتظار ندارد حتی از راه دور, میزان کودک آزاری در اینترنت” ایالت نوردراین-وستفالن در کشور است وزیر دادگستری پیتر Beisenbach به خبرنگاران گفت:.

آنچه این تحقیقات تیم تا به حال کشف شد “عمیقا نگران کننده” او گفت:. “ما باید تشخیص دهند که سوء استفاده از کودکان در اینترنت گسترده تر از ما قبلا فکر می کردم.”

مورد نزدیکی کلن

سوء استفاده از تحقیقات آغاز شد و در ماه اکتبر گذشته با دستگیری یک مظنون مجرم در برگیش گلادباخ در نزدیکی کلن.

تا به امروز حدود 70 مظنون شناسایی شده اند در سراسر آلمان است.

در اولین مجرم – 27-year-old soldier – محکوم به 10 سال زندان و قرار داده شده در یک بیمارستان روانی برای مدت نامعلوم.

آلمان تا به حال چندین موارد جدی از کودکان سوء استفاده جنسی در طول 18 ماه گذشته.

در اوایل ماه ژوئن 11 نفر به اتهام سوء استفاده جنسی کودکان و فیلمبرداری اقدامات خود را پس از ویدئوها و عکس های کشف و ضبط شد از انبار 27 ساله از غرب شهر مونستر (ابهامزدایی) نیز در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور دولت است.

محققان گفتند که تا به حال شناسایی شده حداقل سه قربانی در سن پنج و 10 و 12.

در اوایل رسوایی در Luegde, 125km (80 کیلومتر) از مونستر (ابهامزدایی) چند مردان آزار کودکان چند صد بار در یک اردوگاه بیش از یک دوره چند سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>