آلمان: آسیب تلفات افزایش می یابد در کارناوال حمله

ده ها تن از مردم صدمه دیده بودند که یک مرد شخم زده ماشین خود را از طریق یک جمعیت در طول کارناوال جشن در غرب شهر در آلمان Volkmarsen. مقامات در حال تنظیم به سوال 29 ساله مظنون است.

تعداد زخمی در شهر Volkmarsen قرار داده شده است در بیش از 50 روز سه شنبه یک روز پس از یک مرد سوار یک خودرو به جمعیت در آنچه پلیس در حال تماس با یک “سنجیده عمل می کنند.” هجده مجروح کودکان بودند. 35 نفر هنوز تحت درمان با آسیب.

محققان امیدوارند به سوال 29 ساله که مظنون به رانندگی یک نقره مرسدس بنز خودرو را به افزایش دوشنبه رژه کارناوال.

مشکوک گزارش شد محلی از شهر 6,800 ساکنان. او شناخته شده به پلیس در ارتباط با جرائم دیگر از جمله نقض صلح و تجاوز است. او شناخته شده به مقامات به عنوان یک افراطی, گزارش, آلمانی, آژانس خبری dpa.

پلیس و فرانکفورت دادستانی کل در حال بررسی این حادثه به عنوان یک “اقدام به قتل” اما هنوز آن را به نام یک حمله اگر چه حس وزارت کشور است نه حاکم این است.

دادستان در ایالت هسن که Volkmarsen واقع شده است گفت: بر خلاف گزارش اولیه راننده شده بود تحت تاثیر الکل. آیا او آزمایش مثبت برای داروهای دیگر همچنان نامشخص است.

پلیس در روز سه شنبه نیز بازداشت مردی که در زمان فیلم به عنوان ماشین منفجر به جمعیت. سخنگوی گفت: محققان در حال تلاش برای ایجاد اگر وجود دارد در ارتباط با این حادثه است.

kp jcg/rg (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>