آلمان: نیمی از پناهندگان پیدا کردن شغل در پنج سال

یکپارچه سازی و آموزش زبان آلمانی در حال بهبود پناهندگان شانس پیدا کردن کار یک مطالعه جدید نشان داده است. اما عدم تعادل جنسیتی و کیفیت اشتغال هنوز مسائل.

یک مطالعه جدید منتشر شده در سه شنبه متوجه شد که 49 درصد از پناهندگان که به آلمان از سال 2013 قادر به پیدا کردن اشتغال پایدار در ظرف پنج سال از ورود.

“این به این معنی است که بازار کار ادغام شده است تا حدودی سریع تر از پناهندگان از سال های گذشته گفت:” Insitute برای بازار کار و فنی و حرفه ای پژوهش (IAB) که این مطالعه را.

IAB که بخشی از آلمان را اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان (BAMF) در مقایسه اعداد از سال 2013 به واردان بین اوایل دهه 1990 و 2013 که میزان کمی پایین تر در 44٪.

موسسه ستایش آلمان تلاش با ادغام و یادگیری زبان برای پیشرفت: “علاوه بر این به طور قابل توجهی بیشتر شده است سرمایه گذاری در زبان و دیگر ادغام برنامه برای پناهجویان و پناهندگان به رسمیت شناخته شده پس از سال 2015 است.”

بیشتر بخوانید: یک سکوی پرشی برای پناهندگان: از الجزایر به مراقبت از سالمندان در آلمان

کار اختلاف

در حالی که 68 درصد گزارش شده است داشتن یک شغل این شامل هر دو کامل و پاره وقت. علاوه بر این 17 درصد از این گروه درگیر در یک آموزش پرداخت طرح و 3 درصد را پرداخت کارآموزی, فرم استخدامی که اغلب پرداخت نمی کند به اندازه کافی برای زندگی کردن.

حدود 12 درصد زیر استخدام به عنوان مثال در به اصطلاح “مینی شغل” است که حداکثر پرداخت از €450 در ماه است.

این مطالعه همچنین نشان داد که تنها 29 درصد از این کار پناهندگان بودند زنان به عنوان سنتی نقش های جنسیتی همچنان به نگه داشتن زنان با کودکان در خانه.

IAB مصاحبه 8,000 پناهندگانی که وارد در آلمان بین سال های 2013 و 2018.

es/rt (dpa, KNA)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>