آلمان: Gütersloh کشتارگاه گسترش عفونت به جامعه

تا همین اواخر گسترده شیوع کروناویروس در Tönnies کشتارگاه تا حد زیادی محدود شده است به کارگران است. وجود دارد در حال حاضر قابل توجه گسترش به جامعه آزمایشات نشان داده اند.

شده است وجود دارد “قابل توجه” افزایش تعداد coronavirus عفونت در میان مردم گسترده تر از Gütersloh غربی آلمانی منطقه اطراف کشتارگاه که دچار شیوع گسترده مقامات محلی گزارش روز یکشنبه.

به تاریخ و عفونت را تا حد زیادی محدود شده است به کارکنان و همکاران از Tönnies پردازش گوشت گیاه, با این حال شیوع به نظر می رسد به گسترش به جامعه است.

طی هفت روز 75 مورد یافت شد در جامعه با هیچ اتصال به کشتارگاه. که 28 بیشتر از آنچه قبلا گزارش شده است.

منطقه گفت که این احتمال وجود دارد با توجه به افزایش میزان تست در این منطقه است. بسیاری از این آزمایش نشان داد که هیچ علائم و هیچ افزایش در تعدادی از بیماران است.

با تعطیلات تابستان آینده غیر علامتی مردم انگیزه بیشتری برای دریافت تست شده و به طور بالقوه اجازه داده می شود به سفر به خارج از مستند منطقه است.

بیشتر بخوانید: آلمان تبدیل شدن به اروپا بزرگ بعدی نقطه داغ?

هزاران نفر از موارد

جمعه شب 2,203 دفاع کرد گرفته شد coronavirus عفونت شده بودند Gütersloh منطقه بسیاری از آنها مشغول به کار در این کارخانه و یا مرتبط با آن است. از این 748 در نظر گرفته شده برای بهبود و 1,434 هنوز آلوده.

برخی از 29 نفر در حال حاضر تحت درمان به عنوان بستری پنج نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

در مجموع 21 نفر فوت کرده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر در منطقه است.

شیوع بیماری منجر به یک دولت فرمان است که همه کارکنان در صنعت گوشت باید آزمایش coronavirus حداقل دو بار در هفته شروع در ماه جولای.

شرکت ها همچنین نیاز به جمع آوری نام و آدرس تمام مردم حاضر در محل کسب و کار.

تعداد قابل توجهی از خوشه در آلمان شده اند مربوط به گیاهان پردازش گوشت که فوق العاده ضعیف شرایط کار و زندگی عمدتا اروپای شرقی کارگران است.

آخرین شیوع باعث شده تماس برای تعمیرات اساسی کامل از شرایط کار در صنعت گوشت پیامدهای برای Tönnies و یکنواخت در سراسر کشور دستورالعمل برای برخورد با کروناویروس نقاط.

به عنوان یک نتیجه از شیوع دولت دستور داده است تا به طور گسترده و مستند برای مناطق Gütersloh و وارندورف ابتدا تا سهشنبه آینده. سپس در آخرین دولت باید تصمیم بگیرد که چگونه به ادامه.

aw/mm (dpa, epd)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>