آلمان به نخبگان نیروی ارتش ‘زمان به فشار دکمه تنظیم مجدد’ بیش از حد-حق فعالیت

آلمان: وزیر دفاع گفت: نیروهای ویژه فرماندهی (KSK) نخواهد بود بلافاصله منحل بیش از راست افراطی لینک کلیک کنید. به جای او خواست سربازان به تغییر واحد نخبگان از داخل به خارج است.

آلمان Special Forces Command (KSK) را بلافاصله نمی توان به طور کامل منحل بیش از راست, لینک, اما با توجه به یک زمان کوتاه به آن را نشان می دهد می تغییر از درون آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد.

در پی آیات متعدد و دور از حق فعالیت در میان KSK به صفوف نیروی کار خواسته شد تا به فوریت بررسی. اعلام نتایج در کنار بوندس رئیس دفاع ابرهارد Zorn, Kramp-Karrenbauer گفت: واحد خواهد بود با توجه به زمان برای قرار دادن خانه خود را به منظور.

“این تحلیل آمده است که KSK نمی تواند باقی بماند در شکل فعلی آن است. که باید آن را تغییر داد از داخل به خارج و که باید آن را بهتر reintegrated به بوندس.”

“ما را KSK زمان به فشار دکمه تنظیم مجدد” گفت: وزیر.

Kramp-Karrenbauer در حال حاضر اعلام کرد اصلاحات ساختاری از KSK واحد که شامل انحلال یکی از آن چهار مبارزه با شرکت های. او هشدار داد که باید KSK شکست را به اندازه کافی پیشرفت تا پایان ماه اکتبر آن خواهد بود منحل به عنوان یک کل.

“اگر ما اجازه دهید همه چیز به پس از آن خطر این است که در واقع بزرگ است که ما باید یک مشکل ساختاری برای آینده” او گفت:.

این KSK شده است بخشی از ارتش آلمان از سال 1996. این گروه با تمرکز بر ضد تروریسم عملیات و گروگان نجات از مناطق خصمانه. اعضای آن را در خدمت در افغانستان و بالکان اما آن عملیات مخفی نگه داشته است.

نویسنده و بوندس متخصص Thomas Wiegold گفت: DW که وزیر بود “تلاش برای خلاص شدن از آن سمی قطعات در این واحد بدون انحلال این واحد به عنوان یک کل بدون از بین بردن توانایی آنها نیاز دارند.”

بیشتر بخوانید: آلمان به گونی افراطی سربازان و سریع تر

افراط گرایی اتهامات به عنوان دور برگشت به عنوان 2017, زمانی که KSK اعضای یک فرمانده حزب وداع گفته پرتاب سر خوک, بازی های برگزار شده جناح راست موسیقی راک و انجام نازی ها سلام.

یک گزارش توسط آلمان نظامی ضد جاسوسی سرویس (MAD) در ماه ژانویه نشان داد که 500 سرباز در ارتش آلمان شد و در حال بررسی برای جناح راست افراطی گری.

دیوانه اشاره کرد که 20 مظنون به جناح راست افراطی گری موارد در حال حاضر در حال پردازش شد و در KSK. در رابطه با تعداد پرسنل این بود که پنج برابر نسبت به بقیه بوندس.

ادامه مطلب: آمار و ارقام جدید در افراط گرایی در آلمان, نظامی, ‘نوک کوه یخ’

در ماه مه پلیس کشف و ضبط مواد منفجره و سلاح در خانه یک KSK سرباز. Kramp-Karrenbauer قبلا توضیح داده شده ناپدید شدن 48,000 مهمات و 62 کیلوگرم مواد منفجره به عنوان “نگران کننده” و “نگران کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>