آلمان: فرانکفورت فرودگاه coronavirus مرکز آزمون باز می شود

این طرح راه اندازی شد به امید بازگشایی مسافرت هوایی و “حمایت از بازگشت به حالت عادی است.” آن می تواند کمک به مسافران جلوگیری از قرنطینه در مقصد خود را.

فرودگاه فرانکفورت افتتاح یک پیاده روی در COVID-19 مرکز آزمون در روز دوشنبه.

در همکاری با اپراتورهای فرودگاه Fraport و لوفت هانزا بیوتکنولوژی شرکت Centogene امیدوار است این عملیات در آلمان بزرگترین فرودگاه را به عنوان یک “طرح برای باز کردن مرزهای بین المللی.” این طرح که انتظار می رود به اجرا تا تاریخ 31 ژوئیه سال آینده.

“مسافران پرواز و یا از فرودگاه فرانکفورت با لوفت هانزا خواهد بود قادر به انجام این تست در یک نمونه مرکز واقع در نزدیکی ترمینال اصلی” یک Centogene بیانیه ای گفت:.

دنبال آخرین coronavirus تحولات در نورد پوشش

آزمون “هم می تواند تکمیل شود روز قبل از سفر و یا با یک آهنگ سریع راه حل همان روز قبل از خروج است. تمام نتایج در حال تحویل به مسافر از طریق امن پلت فرم های دیجیتال و متصل به خود بلیط — ارائه امن ترخیص کالا از گمرک برای مسافران پرواز به کشور با ورود محدودیت.”

این فرودگاه ظرفیت برای انجام حدود 5000 تست در هر روز. اینها داوطلبانه اما سرد کمک به مسافران جلوگیری از قرنطینه در مقصد خود را. اما دویچه وله چلسی Dulaney که در حال حاضر در, راه اندازی, می گوید و حتی گران قیمت ترین تست تنها می تواند در نتیجه در عرض 2-3 ساعت. “است که می تواند یک hinderance به تصویب این آزمون که مردم را برای رسیدن به فرودگاه و حتی قبل از آن,” او گفت:.

ادامه مطلب: شیوع کروناویروس: آلمان تبدیل شدن به اروپا بزرگ بعدی نقطه داغ?

جدید عادی

دکتر Volkmar Weckesser, Centogene مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفت: “از طریق همکاری ما با لوفت هانزا و پزشکی ما شریک دکتر بائر Laboratoriums GmbH ما می تواند اطمینان حاصل شود سریع و دقیق و امن پایان به پایان راه حل است که با خیال راحت بازگشایی مسافرت هوایی و بیشتر پشتیبانی از بازگشت به حالت عادی برای ما جوامع و اقتصاد.”

چین است که در میان تعدادی از کشورهای که در آن مسافران را نمی خواهد اجازه ورود بدون قبل از COVID-19 تست.

“با باز کردن مرکز آزمون ما در حال ارائه مهمانان ما راحت فرصت را به خود تست برای پروازهای خارج از کشور و یا اقامت در آلمان برای جلوگیری از قرنطینه,” دکتر گفت: Björn Becker, مدیر ارشد, مدیریت محصول زمین و دیجیتال خدمات در گروه لوفت هانزا.

مرکز آزمون در فرودگاه فرانکفورت اولین بار است که چنین تسهیلات در آلمان هر چند تعداد زیادی از دیگران در سراسر جهان وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>