آلمان: سابق abbatoir کارگر ‘شنیده همکاران گریه در شب’

عدم پرداخت اضافه کاری سوء استفاده سرکارگران فشار آمده در بیمار: سابق Tönnies کارمند از رومانی می گوید DW چرا او این کار است.

دویچه وله:بسیاری از گزارش ها در مورد شرایط کار در صنعت گوشت ذکر است پرداخت اضافه کاری. آیا شما تجربه این کار ؟ او کار خود را در روز ؟

کارگر: من مشغول به کار در Tönnies کارخانه برای دو سال. ما به ندرت به پایان رسید در پایان از چه قرار بود هشت ساعت تغییر. آن را اغلب 12 ساعت یا حتی 13. ما نوشت: اضافه کردن اما هرگز به نظر می رسد در پرداخت لغزش.

چه شد شرایط کاری خود بود ؟

آن را بسیار سرد و مرطوب و تسمه نقاله نقل مکان کرد و بسیار سریع است. من شنیده همکاران گریه در شب در محل اقامت ما به این دلیل که آنها در چنین درد; دست خود را به طور کامل متورم است. اما ما را تشویق یکدیگر و یکدیگر را به قطع در آن وجود دارد. من تا به حال یک دوست [رومانی] بود که همیشه از من می پرسی به او را با من; او واقعا می خواستم به کار در آلمان است. به او گفتم: “حداقل مطمئن شوید که شما به اندازه کافی پول با شما قادر به خرید یک بلیط ، که مشاوره خوب بود چرا که بعد از فقط یک روز در Tönnies دوست من نمی تونستم تحمل کنه و رفت و برگشت به رومانی.

وجود دارد به طور منظم بازرسی?

تسمه نقاله شد آهسته زمانی که بازرسان آمد بنابراین کار ما آسان تر بود. اما ما می خواهم در پیشبرد دانم که وجود دارد رفتن به یک بازرسی. چرا آنها را به آنها اعلام نشده? این تنها راهی است که بازرسان می توانید ببینید چه وضعیت است که واقعا دوست دارم.

بودند کارگران کارخانه prepped برای این بازرسی?

ما خواست به هر چیزی می گویند. در امتداد خطوط از: “زمانی که بازرسان می آیند به آنها بگویید که شما نمی آلمانی صحبت می کنند.” حتی اگر برخی از ما به این زبان صحبت می کنند.

آیا شرکت خود فشار شما را در هر راه است ؟

بله. آن را به خصوص زمانی که بیمار بودیم. این سرکارگران خواهد داد که ما نباید زحمت آوردن آنها بیمار یادداشت! یک زمان من فریاد زد که من تا به حال واقعا بد سرد است که می تواند به راحتی اتفاق می افتد چرا که ما مشغول به کار در هوای سرد تمام وقت — و من تصمیم گرفتم من می خواهم به حال به اندازه کافی. که زمانی که من متوقف شده است.

بیشتر بخوانید: آلمان: کروناویروس در معرض گوشت کارگران گرفتاری

شد فوری خود را مافوق آلمان یا اروپا?

رئیس بزرگ بود اما سر کارگر در خط تولید بود رومانیایی چرا که او تا به حال به ترجمه. بسیاری از کارگران صحبت نمی کنم ، این سرکارگران بودند رومانی که می خواهم به اندازه کافی خوش شانس برای یادگیری آلمانی در مدرسه است. آنها می شده است به دستور مافوق خود را به مطمئن شوید که مردم نمی تماس در بیمار است.

چه شد که شرایط مانند در محل اقامت خود را?

چند جا من در زندگی بودند بسیار تمیز اما نیز وجود دارد استثنا. آن را همیشه بسیار شلوغ وجود دارد گاهی اوقات 10, 12, گاهی اوقات حتی 14 نفر در یک آپارتمان. اجاره ماهانه بود 200 € در هر. این ساختمان متعلق به پيمانكاران فرعي. یکی رومانیایی مقاطعه کار فرعی برای مثال تا به حال گرفته شده از یک بانک وام خرید کل ساختمان و اجاره آپارتمان به کارگران است. اما آن را تنها عادلانه نیست به خودرا برای امتحان اماده بسیاری از مردم به یک آپارتمان!

ادامه مطلب: نظر: قرار دادن روباه در Tönnies مسئول خانه مرغ?

بنابراین شما می بینید پیمانکاران فرعی به اصلی مشکل ؟

بله. یکی از دوستان من است به کار به طور مستقیم توسط یک شرکت آلمانی است و او نمی باید هر گونه مشکلات. او نمی ترسم که او به کار می رود. هیچ کس فریاد در او هیچ کس توهین آمیز نسبت به او. ما امیدواریم که پارلمان آلمان در جریان است به تصویب لایحه ممنوعیت قراردادهای خاص برای کارگران کارخانه.

شما در تماس با همکاران سابق که هنوز در حال کار در Tönnies?

بله دو همکار که در قرنطینه در حال حاضر. آنها می گویند که آنها بوده ام با ارائه به اندازه کافی غذا و آب است. اما آنها احساس بسیار نا امن; آنها نمی دانند چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. یکی از آنها تا به حال مشکلات بهداشتی برای مدت طولانی, اما او به من می گوید او را OK – در این لحظه به هر حال.

کارگر هویت شناخته شده است به DW اما او نمیخواهد نام او منتشر شود. او در حال حاضر با این نسخهها کار برای شرکت های دیگر در آلمان و می گوید او با این شرایط کار وجود دارد.

مصاحبه انجام شد Lavinia Pitu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>