آلمان: ‘ناقص’ coronavirus مطالعه گسترش اطلاعات غلط

مونیخ محققان دانشگاه ادعا کرده است که این بیماری گسترش یافته بود در آلمان کاملا علامت رایگان فرد است. دانشمندان انتقاد شده است و برای انتشار اطلاعات غلط تحت فشار است.

نامه ای از دانشمندان در دانشگاه آلمان این ادعا که کشنده جدید کروناویروس می تواند منتقل می شود توسط افراد بدون علائم شرح داده شده به عنوان “عمده معایب” مشارکت گسترده تر اتهامات آنلاین است که غیر قابل اعتماد مطالعات و ویروسی در رسانه های اجتماعی پست از محققان در حال ایجاد وحشت غیر ضروری و گسترش اطلاعات غلط.

مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NJEM) بود گذراند توسط تعدادی از پزشکان در دانشگاه مونیخ (LMU). این ادعا که یک زن چینی که اعتقاد بر این است که ندانسته آورده ویروس به آلمان در حالی که حضور در یک کار کنفرانس به حال “هیچ نشانه یا علائم عفونت” در زمان انتقال.

ادامه مطلب: تاج-بیخود مانند سارس, کروناویروس, ترس, تغذیه, نژادپرستی

این ادعا به نظر می رسد برای تایید ترس است که یک نفر می تواند قرارداد coronavirus از یک فرد است که نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از ویروس.

در حالی که چینی رسانه های خبری گزارش دادند که دانشمندان پیشنهاد کرده بود یک نظر مشابه وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا در بیماری های دستگاه تنفسی.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری است در سراسر آمده است شواهدی وجود دارد که فشار از coronavirus منتقل می شود توسط یک فرد است که نشان می دهد علائم — اما آن سایت اشاره کرد در حال حاضر بی اعتبار NJEM مطالعه به عنوان بخشی از “گزارش” که این ویروس گسترش می تواند از آلوده بیمار بدون علائم به یک تماس.

‘عمده معایب و خطاهای’

رابرت کخ موسسه (RKI) شاخه ای از آلمان فدرال وزارت بهداشت گفت: DW روز شنبه از آلمان و مطالعه بسیار گمراه کننده است.

“در مقایسه با اولین گزارش با توجه به آن شاخص مورد… به نظر می رسید که بدون علامت در طول زمان از احتمال انتقال در اینجا اخیر مصاحبه توسط باواریا مقامات بهداشتی…نشان داد که او تا به حال ممکن است خفیف علائم نامشخص.”

این آژانس بهداشت عمومی سوئد بیشتر پرقدرت در آن محکومیت از تحصیل در یک بیانیه گفت که LMU پزشکان “عدم حمایت علمی” برای بحث و یافته های خود را “حاوی عمده نقص و خطا است.”

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus مهاجر توصیف زندگی در قرنطینه

RKI اضافه این نکته که “این امکان وجود دارد که ممکن است بدون علامت انتقال در تک موارد نمی تواند هنوز هم به طور کامل رد کرد در حال حاضر.”

علم , مجله, اولین گزارش داد که محققان در LMU صحبت نمی کنم به این زن آورده است که این ویروس به آلمان قبل از انتشار یافته های خود را — به جای تکیه بر اطلاعات از چهار بيمار ديگر. “آنها به ما گفت که بیمار از چین به نظر نمی رسد به هر گونه علائم” مایکل Hoelscher از دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ مرکز پزشکی گفت: با توجه به علم.

“اگر من در حال نوشتن این امروز من می خواهم که با عبارت متفاوت,” او اضافه شده است.

LMU گفت: DW که دانشگاه نیست که پاسخ فوری به انتقاد در این زمان.

دانشمندان گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس گرفته شده اند به کار در سراسر جهان, از جمله یک محقق با روابط به دانشگاه هاروارد در ایالات متحده که در توییتی که از گسترش این بیماری شد “گرما همه گیر در سطح بد است.”

تا کنون این ویروس آغاز شد که در شهر ووهان کشته شدن برخی از 490 نفر و آلوده حداقل 24,500 بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>