آلمان: راست گرایان حمله پلیس طی روز پدر عمل

این ادعا راست حمله بنا به گزارش فریاد زد: “Sieg Heil” و انداخت و اشیاء دیگر. پلیس پس از آن سلاح های موجود و جناح راست افراطی تبلیغ مواد.

سی نفر دستگیر شدند زیر حملات جناح راست افراطی در پلیس در شرق آلمان, خارجه زاکسن مقامات محلی روز جمعه گفت.

افسران پلیس محلی نامیده می شدند به یک عملیات در شهر Königstein روز پنج شنبه پس از دریافت یک اختلال شکایت در سراسر کشور تعطیل عمومی مارک هر دو روز پدر و روز معراج.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از تروریسم

یک گروه حدود 20 تا 25 نفر در معرض تهدید و حمله به افسران پلیس پرتاب لوله های فولادی اسلاید های چوبی و اشیاء دیگر در حالی که فریاد نازی ادای احترام “Sieg Heil.” یک ماشین پلیس نیز آسیب دیده است.

ماموران سپس به نام فدرال و پلیس ضد شورش برای کمک. برخی از 120 افسران در مجموع اعزام شدند و در صحنه است.

مقامات مقادیری مواد مخدر و جناح راست افراطی تبلیغ مواد در طول جستجوی خود را.

بیشتر بخوانید: آلمان دست کم گرفت راست ترور برای ‘بیش از حد طولانی

تعدادی از کسانی که دستگیر شده بودند در حال حاضر شناخته شده به پلیس. متهمان در صورت اتهام نقض صلح و مقاومت در برابر بازداشت ممنوع با استفاده از نمادها و contravening سلاح و مواد مخدر ،

mvb/rt (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>