آلمان: راست حمایت دولت نخست وزیر استعفا داد

یک روز پس از انتخاب دولت برتر در ایالت تورینگن در کشور با کمک راست AfD توماس Kemmerich گفت: او استعفا خواهد. صدراعظم نام کرده در انتخابات خود را “نابخشودنی.”

به تازگی انتخاب نخست وزیر ایالت شرقی تورینگن, توماس Kemmerich اعلام کرد روز پنج شنبه که او خواست به استعفا و درخواست انحلال دولت و مجلس پس از اعتراض بیش از انتخابات خود را. او در توصیف این مرحله به عنوان “اجتناب ناپذیر است.”

استعفای خود را و تماس خود را برای انتخابات دو موضوع به تصویب در مجلس.

ادامه مطلب: آنچه اتفاق افتاده در ایالت تورینگن در کشور و به همین دلیل اعتراض?

Kemmerich یک عضو از بازار آزاد لیبرال FDP حزب برنده در ناراحتی در روز چهارشنبه زمانی که قانونگذاران ایالتی از راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) حزب انداخت حمایت خود را پشت سر او جای خود را نامزد.

“همراه با همکارانم از تورینگن رایگان دموکرات ما تصمیم گرفته اند به درخواست برای انحلال دولت و پارلمان” Kemmerich در بیانیه ای گفت به سختی یک روز پس از انتخابات خود را. “در این راه ما می خواهیم به طلیعه چیزی بودن در انتخابات, بنابراین به عنوان برای حذف لکه از AfD حمایت از دولت برتر.”

او با اشاره به مشکلات تشکیل هر نوع کار ائتلاف اکثریت در دولت تحت سلطه آلمان در دور چپ و راست و احزاب.

“دموکرات ها نیاز دموکراتیک اکثریت که آشکارا نمی شود در این مجلس” او گفت:. “رایگان دموکرات ها همچنان به مبارزه برای تغییر در سیاست مخالف افراطی چپ و راست.”

Kemmerich نیز رد گمانه زنی ها که FDP و شاید آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU) آگاه بودند از AfD برنامه های چرخید خود را نامزد و رای دادن برای او.

“آنجا بود است و خواهد بود هیچ همکاری با AfD. دیروز AfD تلاش برای براندازی دموکراسی با perfidious ترفند. ما در حال تلاش برای گریز از این” Kemmerich گفت.

مرکل: ‘یک روز بد برای دموکراسی”

در اوایل روز پنج شنبه در واکنش خود به خود پس از تظاهرات در آلمان چهارشنبه شب آنگلا مرکل تا به حال اظهار نظر در مورد طول سفر به آفریقای جنوبی خواستار به نتیجه لغو شود.

“این یک روز بد برای دموکراسی است. آن روز که شکست با ارزش ها و اعتقادات از CDU و در حال حاضر همه چیز باید انجام شود تا آن را روشن است که این می تواند در هیچ راهی برای آشتی با چه CDU فکر می کند و می کند” مرکل گفته بود. “این انتخابات یک دولت برتر را شکست و با یک هسته محکومیت CDU و خودم یعنی که هیچ اکثریت باید برنده با کمک AfD.”

FDP رهبر در سطح ملی مسیحی ویلانوا گفت: Kemmerich بود “رسیدن به تنها درست است و تنها ممکن است تصمیم” به دنبال ائتلاف با.

“در عرض یک روز او را آزاد خود را از وابستگی به AfD,” ویلانوا گفت: از Kemmerich اضافه کرد که Kemmerich را تصدی می شده اند برای همیشه تحت الشعاع قرار توسط طبیعت از انتخابات خود را.

روز چهارشنبه در واکنش های اولیه, Lindner تا به حال توصیف AfD تاکتیکی رای دادن به نامزد حزب خود به عنوان یک “سورپرایز” اما تا به حال همچنین گفت که او نمی تواند کنترل رای گیری عادات سیاستمداران در احزاب دیگر.

تا کنون CDU در ایالت تورینگن در کشور گفته است که مخالف ایده تازه انتخابات است. به منظور انحلال مجلس زود است و باعث ضربه محکم و ناگهانی رای دو سوم اکثریت در مجلس مورد نیاز است. بودند AfD به مخالفت با چنین حرکت CDU پشتیبانی خواهد بود لازم است برای روشن شدن پرش از روی مانع.

بعد از آن دوشنبه شب پس از عجله مذاکرات با دولت رهبر حزب مایک Mohring ، CDU گفت که آن رئیس Annegrret Kramp-Karrenbauer خواهد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با Mohring. Kramp-Karrenbauer در زمان بیش از این کار بالا در CDU از صدراعظم مرکل در سال گذشته ساخت او پیشتاز به جای مرکل که خواهد شد نه برای صدراعظم در آلمان انتخابات عمومی.

Infografik Landtagswahl Thüringen 2019 Ergebnis EN

msh/اس ام اس (AFP dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>