آلمان: مواد منفجره کشف شده در اردوگاه های کار اجباری در سایت در تورینگن

یک بسته حاوی مواد منفجره پیدا شده است در یادبود یک subcamp اردوگاه کار اجباری بوخنوالت در تورینگن. پلیس و بمب کارشناسان صرف یک ماه تعیین محتوای بسته است.

مواد منفجره یافت شده در ورودی منطقه از یک اردوگاه کار اجباری یادبود سایت, مقامات اعلام کرد در روز پنج شنبه.

مشکوک بسته شد در ژانویه 19 در یادبود به Mittelbau-دورا اردوگاه کار اجباری در یک subcamp اردوگاه کار اجباری بوخنوالت در آلمان, خارجه تورینگن. بسته بود تصادفا توسط a 15-year-old بازدید کننده.

پلیس و کارشناسان مواد منفجره صرف یک ماه بررسی پتانسیل انفجاری قبل از تعیین که مواد منفجره را داشته اند “عواقب جدی است.”

تحقیقات به بسته هستند و هنوز هم در جریان است اما مقامات خاص آن است که یک جنگ جهانی دوم بمب. سرویس های اطلاعاتی داخلی نیز درگیر شد.

بیشتر بخوانید: “من فکر می کنم آن می تواند دوباره اتفاق می افتد’ — بازمانده هولوکاست در دیدار مرکل پیش از آشویتس سالگرد آزادی

حزب چپ دولت مجلس مجلس Katja Mitteldorf به نام کشف “نگران کننده است.”

این بوخنوالت یادبود بنیاد گفت: آنها بالا برده اند نظارت در این منطقه به خصوص در مورد بیشتر “اشیاء مشکوک.”

اردوگاه تنظیم شد و در تاریخ 28 اوت 1943 و در حدود 60,000 زندانیان مجبور به کار در شرایط وحشتناک قبل از بسیاری از منتقل شدند و به اردوگاه های مرگ. در حدود یک سوم درگذشت در اردوگاه به عنوان یک نتیجه از کار اجباری.

اد/rt (epd AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>