آلمان: فعالان محیط زیست اشغال زغال سنگ گیاه

معترضان شکسته اند به یک آلمانی زغال سنگ کارخانه گفت: برنامه ای برای باز کردن آن در تابستان بودند “ناخن در تابوت برای آینده ما است.” کشور “زغال سنگ کمیسیون” توصیه کرده است در برابر باز کردن.

آلمان جدیدترین سوخت زغال سنگ نیروگاه داتلن 4 بود اشغال شده توسط بیش از 100 فعالان روز یکشنبه به عنوان معترضان خواستار دولت این کشور تحقق آن تعهد به فاز از زغال سنگ.

داتلن 4 متعلق به شرکت ابزار Uniper و مدرن زغال سنگ سخت کارخانه به ارزش €1.5 میلیارد دلار (1.6 میلیارد دلار). این گیاه که هنوز شروع عملیات بود معاف از دولت آلمان پیشنهاد برای جداسازی این کشور کردن ذغال سنگ توسط 2038.

Uniper برنده معافیت با این استدلال که آن را حس بیشتری را به تعطیل, پیر زغال سنگ-آتش گیاهان با تولید گازهای گلخانه ای CO2.

فعالان محیط زیست با انتقاد از مصالحه بین دولت و شرکت هایی مانند Uniper و گفت: این نشان داد که فقدان جاه طلبی در بخشی از دولت برای مقابله با بحران آب و هوا.

آلمان زغال سنگ کمیسیون پانل از ذینفعان کلیدی از جمله نمایندگان صنعت و محیط زیست توصیه کرده است که این طرح باید باز نشده است.

اما آرمین Laschet برتر از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن گیاه واقع شده است و وزیر اقتصاد پیتر Altmaier باید هر دو استدلال به نفع این کارخانه عملیات گفت: کشور باید برق از منابع متعارف تا انرژیهای تجدید پذیر تبدیل شده و به راحتی در دسترس است.

‘نافرمانی مدنی’

پلیس گفت: بیش از 100 معترض را شکست به سایت داتلن 4 گیاه. اما اعتراض گروهی به نام عند Gelände (Game Over) این سازمان از شغل گفت: 150 نفر درگیر شدند.

ادامه مطلب: Hambach جنگل: تنبل آلمان زغال سنگ phaseout جرقه خشم

در بیانیه فعالان این گروه را تشویق می کردند که اعضای آن بودند “مسدود کردن زیرساخت های حیاتی.” معترضان در سایت مستقر آگهی تحمل شعارهایی مانند “خروج زغال سنگ است.”

“عمل خود را از نافرمانی مدنی است اعتراض زغال قانون دولت آلمان” گروه گفت.

فعالان می گویند نیست چه مدت آنها برنامه ریزی شده به اشغال نیروگاه اما پلیس شروع به پاکسازی این تظاهرات در بعد از ظهر.

پلیس گفت که اعتراض صلح آمیز بوده است و که آنها وضعیت را از نزدیک.

Banner saying 'This economy kills'

فعالان برگزار می شود نشانه هایی مانند “این اقتصاد را می کشد’

تظاهرات رود

اشغال داتلن 4 اولین بار نیست و به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین. در ماه نوامبر فعالان مسدود معادن زغال سنگ در Lausitz حوضه در شرق آلمان است.

عند Gelände در حال حاضر برنامه ریزی تظاهرات در ماه اوت در معادن ذغال سنگ چوب نما در غرب کشور است.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد در نور بحران آب و هوا یکی دیگر از زغال سنگ نیروگاه برای پیوستن به شبکه برق گفت: Kathrin Henneberger جنبش اعتراضی عند Gelaende تماس داتلن 4 “ناخن در تابوت برای آینده ما است.”

این کارخانه برنامه ریزی شده است برای شروع عملیات در این تابستان.

jcg,tj (“رویترز” dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>