آلمان: یازده مرده در کرانه راست حمله

نه نفر کشته شدند در دو تیراندازی در قلیان میله در شهرستان. مشکوک مهاجم بود بعد مرده در خانه اش در کنار مادرش جسد.

دو تیراندازی در غرب آلمان در شهر هاناو اواخر روز چهارشنبه دست کم 11 نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.

+++ پیگیری آخرین تحولات زندگی +++

تیراندازی صورت گرفت در حدود 10 p. m. به وقت محلی (2100 GMT/UTC) در دو شیشه میله در بخش های مختلف از شهرستان.

مجرم ادعا بنا به گزارش افتتاح شد آتش سوزی در اولین shisha bar در هاناو را در مرکز شهر به قتل سه نفر قبل از رانندگی به محله Kesselstadt و باز آتش در دوم shisha bar, که در آن پنج نفر کشته شدند. مقامات گفتند که تیرانداز به حال “بیگانه انگیزه.”

بعد از تیراندازی پلیس مهر و موم کردن این منطقه در حالی که نیروهای ویژه راه اندازی یک جستجوی عمده.

آنها پس از آن یافت 43 ساله مظنون مرده در خانه اش در نزدیکی خود 72 ساله جسد اوایل پنج شنبه. مقامات بر این باورند که مظنون به خانه بازگشت و پس از حمله و اقدام به خودکشی.

پلیس همچنین متوجه شد یک نامه پذیرش مسئولیت حمله مظنون را در حالی که محققان نیز بررسی تصویری است که او ممکن است آنلاین پست چند روز قبل از آن که او در آن جزئیات چندین تئوری های توطئه است. آنها قادر به پیدا کردن مظنون آدرس پس از پیگیری اظهارات شاهد در مورد یک ماشین دور شو.

هر دو آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و محققان وجود دارد گفت: نشانه آن است که گمان کرده بود راست انگیزه از جمله نامه و تصویری به عنوان شواهد. بسیاری از قربانیان به حال پس زمینه مهاجرت به گفته منابع امنیتی. اما روشن انگیزه نشده است به طور رسمی تاسیس شده است.

بیشتر بخوانید: یک کشته و چندین زخمی در تیراندازی برلین

Ambulances and emergency vehicles in the street

خدمات اورژانس محاصره صحنه تیراندازی در مرکز هاناو.

خانم نزدیک برای ساکنان محلی

صحبت با دویچه وله ربکا Staudenmaier در هاناو, 49 ساله علی Mengücek بازگو حوادث قبل از تیراندازی.

Mengücek که زندگی در این منطقه در 40 سال گذشته گفت: او در راه رفتن به خانه با دو کودک خود را هنگامی که او را دیدم چهار مردان — “همه بسیار قد بلند و نسبتا جوان” شاید 40 یا تحت.

او گفت که آنها ایستاده بودند در گروه دو حدود 30 متر از هم جدا. او راه می رفت در بین آنها گفتن دو دختران انتخاب کنید تا به سرعت.

“من زندگی می کنند در حدود 50 متر در گذشته به جایی که آنها ایستاده بودند. زمانی که من به خانه و در را بست و سپس من شنیده شش عکس. اعتقاد من این بود که شش یا هفت دقیقه پس از من تا به حال راه می رفت گذشته با دو فرزند کوچک. من پس از آن باز پنجره مردم بودند در حال اجرا به عقب و جلو و جیغ. در حدود پنج دقیقه پلیس در صحنه” Mengücek گفت.

حدود دو ساعت بعد او کشف مهمات در جاده ها و گزارش آن به پلیس.

این shisha bar یک کانونی, نقطه جلسه برای محکم گره کردی جامعه گفت: DW را Staudenmaier. بسیاری از قربانیان زندگی می کردند در همان خیابان که در آن نوار است.

دادستان فدرال را بیش از

پس از ادعای یک اعتراف نامه ای مشکوک تیرانداز را راست انگیزه های دادستان فدرال در زمان بیش از این مورد است. این نهاد دخالت نشانه ای از شدت تیراندازی در هاناو آن را به عنوان به طور انحصاری معاملات با جرائم جدی است و بالاترین prosecutory یا اقتدار پلیس در آلمان است.

فدرال دادستان در درجه اول دسته موارد جنایت علیه دولت از جمله خیانت و جاسوسی و تروریسم و موارد مربوط به نسل کشی و جنایت علیه بشریت و جنایات جنگی است.

جناح راست حملات متفاوت از دیگر انواع جرم تیراندازی و حملات به این دلیل که اغلب عاملان قانونی دسترسی به سلاح گرم گفت: Nils Duquet یک محقق ارشد در فلاندرز صلح موسسه.

“به نظر می رسد مانند مجرم حال شکار, مجوز,” او گفت:. “چه نیروهای پلیس شده اند توجه در سراسر اروپا است که آنها از ترس که جناح راست افراطی گری در حال افزایش است که این افراد همچنین می توانید دسترسی به اسلحه هر دو از نظر قانونی و غیر قانونی. که برد زنگ.”

سیاستمداران موضوع تسلیت

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به یک بیانیه کوتاه در تیراندازی در تماس تلفنی با نژاد پرستی و نفرت “سم” به جامعه است.

“این است که خیلی زود به آنچه زمینه این حادثه است اما ما تمام تلاش خود را برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر اتحادیه دموکرات مسیحی گفت: در توییتر که او “حیرت زده و غمگین” و اضافه کرد که دلایل این حمله را باید توضیح داد. “خشونت رانده شده توسط جناح راست افراطی گری باید به سمت چپ به تنهایی ما باید ایستادگی ایران در برابر آن.”

ارشد CDU سیاستمدار Katja Leikert که نشان دهنده هاناو در حوزه ملی مجلس مجلس ارائه تسلیت به کسانی که تحت تاثیر و با تشکر از پاسخ اول.

“در این شب وحشتناک در هاناو من ارسال آن به قربانیان تمام قدرت و صمیمانه تسلیت عرض می کنیم. امیدوارم مجروح بازیابی سریع. این یک سناریوی وحشتناک برای همه ما است. با تشکر از خدمات اضطراری” Leikert گفت.

صحبت کردن در یک ویژه “بیلد زنده” نشان می دهد مجموعه ای مهم روزنامه آلمانی به همین نام شهردار هاناو اجتماعی دموکرات نوئل Kaminsky گفت این بود که “به سختی ممکن است تصور کنید که بدتر از شب.”

“این وحشتناک یک شب که من مطمئن هستم که ما را در برخورد با و به خاطر سپردن با غم و اندوه برای یک زمان طولانی است.”

آلمان و سخنگوی دولت Steffen Seibert نیز توییتی تسلیت خود را. “افکار من با مردم در #هاناو صبح امروز که در آن یک هولناک جرم و جنایت مرتکب شد … ما امیدواریم که مجروح را به سرعت بهبود می یابند.”

یک مشکل عمومی در آمریکا

“این روشن است که وجود دارد به نظر می رسد مشکل با تیراندازی در آلمان گفت:” Duquet با اشاره به ژانویه تیراندازی در شهر کوچک پوسیدگی هستم بینید که در سمت چپ شش نفر کشته و یک راست حمله به یک کنیسه در هلی در سال 2019 که دو نفر مرده.

او اضافه کرد که چنین حمله ای می تواند این ظرفیت را دارند که برای الهام بخشیدن به شرکتی. “این امکان وجود دارد که این حملات اخیر است که ما را دیده اند در آلمان ممکن است منجر به. یکی از نمونه هایی است که هلی تیراندازی مجرم است. او نوشت: در مانیفست خود که او می خواست برای الهام بخشیدن به افراد دیگر برای انجام این حملات است.”

هاناو شهرستان از 100,000 نفر در ایالت هسن 25 کیلومتر (15 مایل) در شرق فرانکفورت.

lc dvv/rt (dpa, AP, Reuters)

یادداشت سردبیر: این است که گسترش یافته و به روز شده نسخه از مقاله قبلی است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>