آلمان برطرف مرز قوانین اجازه می دهد تا در برداشت کارگران

آلمان را شل کنید آن همه گیر مرز بسته به استخدام 40,000 برداشت محصول فصلی کارگران در آوریل و مه به طور عمده از شرق اروپا است. این طرح ابداع شده توسط دو وزیر کابینه شامل دقیق ورود و بهداشت قوانین.

وزیر کشور Horst Seehofer و وزیر کشاورزی جولیا Klöckner توافق به مجموعه ای از “قوانین سختگیرانه” در روز پنج شنبه به فعال کشاورزان و horticulturalists به استخدام خارجی کارگران فصلی با وجود آلمان coronavirus مرز محدودیت های اعمال شده 25 مارس.

آلمان DBV کشاورزان فدراسیون که اعضای آن بستگی دارد هر سال در فصلی استخدام از خارج از کشور برای ایجاد و برداشت استقبال کابینه ابتکار.

به DBV و همچنین آلمان در صنعت مواد غذایی هشدار داده بود از اتلاف مواد غذایی و کمبود اگر محصولات مانند مارچوبه و کلم و میوه رفت unharvested.

DBV جمهور یواخیم Rukwied گفت: وزرای طرح “کمک به ما را به ماندن عملکرد.”

Bussed از فرودگاه انتخاب شده

تولید کنندگان خواهد استخدام 40,000 در مارس و دیگری 40,000 در سیم کشی گروه صرفا از انتخاب فرودگاه بعد از چک پزشکی و مسکن آنها را در قرنطینه میدان نزدیک محل کار با توجه به گزارش ها در رسانه های آلمان.

پس از ورود در آلمان کارگران خارجی را 14 روز سخت جدایی از دیگر کارگران و زندگی می کنند در آنچه که مقامات دولتی به عنوان “مجازی قرنطینه همزمان با امکانات به کار می کنند.”

کارگران فصلی که کار در تیم های کوچک مورد نیاز برای استفاده جمعی آشپزخانه جداگانه با ظروف تمیز را در آب داغ برای به حداقل رساندن خطرات ویروسی.

White asparagus in a field (picture-alliance/dpa/A. Dedert)

سفید مارچوبه یک بهار مورد علاقه در سراسر آلمان

بازدید کنندگان محروم

کارگران چهارم زندگی را تنها می توان نیمه پر برای اطمینان از فاصله و بازدید کنندگان خواهد بود ممنوع است. کارگران که شد آلوده خواهد بود جدا شده و پزشکان را تست دیگر اعضای آلوده کارگر تیم.

فراتر از 80,000 برداشت کارگران انتظار عمدتا از رومانی و لهستان بیشتر از 20 ، 000 در حال حاضر در آلمان به عنوان مرز کنترل قرار داده بودند در محل باقی می ماند دیگر در زمینه کار.

طرح دولت همچنین خواستار 10,000 کارگران به استخدام از درون آلمان از جمله در حال حاضر بیکار, دانش آموزان, پناهندگی پناهجویان و کسانی که کار کوتاه ساعت با توجه به جهانی COVID-19 shutdown.

دوشنبه گذشته کمیسیون اروپا تا به حال خواست کشورهای عضو اتحادیه اروپا اجازه می دهد به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر فصلی که به طور معمول کارخانه و یا برداشت محصولات زراعی در سراسر 27-ملت بلوک برای عبور از مرزها با وجود اقدامات ملی برای جلوگیری از coronavirus.

‘راه حل عملی’

Klöckner توصیف این طرح به عنوان یک “راه حل عملی” که آشتی حفاظت از عفونت در حالی که تامین امنیت سبزیجات و میوه تولید می باشد.

“برداشت می کند و نه صبر و کسی نمی تواند به تعویق انداختن محصول کاشت,” او گفت:.

اقدامات سختگیرانه به سرعت گسترش coronavirus Sars-CoV-2 بود زده مردم و کسب و کار سخت گفت: Seehofer, اما این لازم بود به قطع زنجیره ای از عفونت است.

“این مهم است برای ایجاد پیش شرط به طوری که در طول همه گیر دولت و کسب و کار را می توان نگه داشته در حال اجرا گفت:” Seehofer که در اروپا 2015 مهاجر بحران به حال clamored برای آنگلا مرکل را تعطیل کرد.

محیط کار ایمنی و بهداشت مقامات گمرک آلمان خواهد نظارت بر رعایت قوانین بر اساس دستورالعمل برلین رابرت کخ موسسه (RKI) آلمانی بدن مسئول برای تحصیل در رشته کنترل و پیشگیری بیماری.

در سراسر سال نرمال آلمان به طور معمول در حدود 300,000 کارگران فصلی.

ipj/اس ام اس (رویترز epd AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>