آلمان: قاچاق مواد مخدر به شدت افزایش یافته و در سال 2019

قاچاق مواد مخدر آمار نشان می دهد که مقدار هروئین, کوکائین و اکستازی در بر داشت توسط مقامات گمرک به شدت افزایش یافته است بیش از دو سال گذشته.

این مقدار مواد مخدر کشف و ضبط آمدن به آلمان مشخصی قابل توجهی در سال 2019 دولت آلمان گفت.

بین 2019 و تا سال 2017 این میزان هروئین در بر داشت توسط مقامات گمرکی در زمان به خصوص شدید پرش از 62 کیلوگرم به 918 کیلوگرم (138 پوند به 2,020 پوند).

بیش از مدت زمان مشابه مقدار کوکائین افزایش از از 3200 کیلوگرم به 10000 کیلوگرم و اکستازی از 580,000 قرص به 1,300,000 قرص.

2019 قاچاق مواد مخدر آمار منتشر شده بودند در ماه ژانویه توسط وزیر دارایی آلمان در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات توسط بازار آزاد لیبرال دموکرات آزاد (FDP) ، وزارت امور مالی نظارت گمرک آلمان ،

وزارت مالیه گفت که “نوظهور و بین المللی فعال گروه ها با استفاده از راه های جدید و روش قاچاق که نیاز شدید مشاهده است.”

ادامه مطلب: 5 اطلاعات در مورد حشیش قوانین در آلمان

مواد مخدر از طریق هوا و دریا و زمین

این وزارت افزود که مواد مخدر رسیدن به آلمان در هر روش ممکن از حمل و نقل از طریق هوا و دریا و زمین.

منشاء بستگی به این ماده است. هروئین اغلب می آید از افغانستان و پاکستان و ایران و آلمان توسط تراورس بالکان. کوکائین از آمریکای جنوبی در کشتی باری کشتی و یا در هوایی بسته است. حشیش و شاهدانه تمایل به آمده از مراکش و هلند.

بیشتر بخوانید: آلمان بزرگترین-همیشه کوکائین حمل و نقل ضبط شده توسط گمرک

روز جمعه مقامات گمرک آلمان گفت که آنها کشف و ضبط 27 کیلوگرم کوکائین به ارزش بیش از €1 میلیون در قوطی غذای کودک در فرودگاه فرانکفورت در ماه ژانویه است.

در یک بیانیه مطبوعاتی گمرک آلمان گفت: دو مرد پس از رسیدن دو روز از هم جدا کرده بود اقدام به قاچاق کوکائین به آلمان از جنوب امریکا. در هر دو مورد مردان دستگیر شده بودند پس از درمان خرناس سگ شناسایی ماده در چمدان خود را پس از ورود.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>