آلمان: گواهینامه رانندگی موکل محکوم به بیش از 4 سال در زندان

مردی که لقب خود را از “گواهینامه رانندگی پادشاه” شده و به زندان فرستاده می شود پس از متهم شدن 37 فقره تقلب. او کمک خواهد کرد از کسانی که خود را از دست داده مجوز گرفتن آنها یکی از جدید از یک کشور دیگر اتحادیه اروپا.

رولف Herbrechtsmeier, 52 بود به جرم تقلب در 37 فقره و اقدام به تقلب در نه شمارش توسط دادگاه منطقه. بیشتر از اتهام فرار از پرداخت مالیات کاهش یافته بود.

این مرد 44 داده شد 18 ماه به حالت تعلیق حکم برای ایفای نقش در این طرح است.

دولت دادستان ها می گویند Herbrechtsmeier کمک هزاران نفر از رانندگان که از دست داده بود مجوز خود را در آلمان با کمک به آنها برای به دست آوردن یک جدید در کشور دیگری در اتحادیه اروپا.

اما چند تا از مشتریان خود را هرگز خود را دریافت اسناد جدید با وجود پرداخت 188-صفحه کیفرخواست که شامل بیش از 1000 شاهدان گفت.

Herbrechtsmeier که دفاع تیم تا به حال شده به دنبال تبرئه شد و دادگاه برخی از 100 کیلومتر (62 مایل) غرب-جنوب غربی هانوفر که او قصد دارد به تجدید نظر شود.

jsi/msh (dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>