آلمان defuses جنگ جهانی دوم بمب در تسلا Gigafactory سایت

پلیس گفته است که مهمات خنثی شد “بدون هیچ گونه مشکلات.” تسلا در حال برنامه ریزی در ساختمان چهارم آن Gigafactory در حومه برلین, اگر چه برخی از گروه ها نگران آن اثرات زیست محیطی.

مقامات آلمانی روز یکشنبه گفت: هفت جنگ جهانی دوم بمب خنثی شد با خیال راحت در حومه برلین که در آن ما خودروساز برقی تسلا قصد دارد برای ساخت اولین “Gigafactory” در اروپا است.

پلیس گفت که این مهمات نسبتا کوچک بود. مقامات آلمانی به طور معمول کشف انفجار مهمات از جنگ جهانی دوم است. در این مورد پلیس گفت که این بمب ها کاهش یافته شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده.

ادامه مطلب: برنامه ریزی تسلا Gigafactory در آلمان درایوهای گوه بین مردم محلی

یک سخنگوی پلیس گفت: آژانس خبری DPA که این عملیات به پایان رسید “بدون هیچ گونه مشکلات.”

نگران محلی

در ماه نوامبر تسلا اجرایی Elon Musk اعلام کرد قصد دارد برای ساخت یک کارخانه در برلین در یک حرکت استقبال گسترده اتحادیه های کارگری و گروه های صنعت. سیاستمداران مورد ستایش قرار داد محل انتخاب کرد و گفت آن را شغل جدید در این منطقه است.

نه هر کس خوشحال بود هر چند. گروه های زیست محیطی ادعا کرده اند این کارخانه می تواند ایجاد “گسترده و با مشکلات جدی در تامین آب آشامیدنی و دفع فاضلاب.” آنها همچنین مدعی شده اند که بخشی از یک جنگل خواهد بود که راه را برای گیاه است.

ادامه مطلب: خواهد براندنبورگ بود آلمان بزرگترین e-mobility hub?

‘محیط زیست در ذهن’

اما مشک را به توییتر در روز شنبه گفت: “برای تلفن های موبایل مانند ما نیاز به روشن کردن چند چیز است.”

“این است که یک جنگل طبیعی — آن کاشته شده برای استفاده به عنوان مقوا و تنها یک بخش کوچک استفاده می شود برای GF4,” مشک گفت: با اشاره به برلین گیاه رسمی نام Gigafactory 4. “گیگا برلین را کاملا طراحی شده با پایداری و محیط زیست در ذهن.”

این شرکت در حال برنامه ریزی برای ساخت تا 500,000 وسایل نقلیه هر سال در 300 هکتار زمین در گرونهید. اولین وسایل نقلیه شامل تسلا مدل Y SUV و مدل 3 سدان.

ادامه مطلب: نظر: تسلا آلمان قصد دارد بدون تصادف

ls/rc (dpa AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>