آلمان coronavirus تهدید مطرح شده به “بالا” هشدار

رابرت کخ موسسه آن تغییر کرده است COVID-19 تهدید خطر برای آلمان از “متوسط” به “بالا”. آن گفت: این بیماری همه گیر و برخی از محدودیت های تحمیل شده می تواند در دو سال گذشته است.

رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان کنترل بیماری و پیشگیری سازمان تنظیم روز سه شنبه خود coronavirus تهدید خطر برای کشور از “متوسط” به “بالا”.

رابرت کخ رئیس Lothar Wieler گفت: خطر تنظیم بر اساس مستمر افزایش عفونت های جدید همراه با علائم هشدار دهنده از بیمارستان ها و امکانات بهداشت عمومی است.

RKI همچنین هشدار داد که افزایش تعداد COVID-19 عفونت نمی توان به موارد شناخته شده.

آلمان در حال حاضر بیش از 7500 تایید COVID-19 نفر از جمله 20 مرگ و میر.

می تواند ‘دو سال گذشته’

RKI هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند در دو سال گذشته به عنوان بیماری های همه گیر تمایل به اجرای دوره خود را در امواج.

طول مدت این بیماری همه گیر نیز بستگی به سرعت از واکسن تولید همراه با چگونه بسیاری از مردم آلوده, بازیابی و توسعه ایمنی به سارس CoV 2, ویروس است که باعث COVID-19.

Wieler اضافه شده است که در یک “وضعیت شدید” – برخی از محدودیت های وضع شده توسط کشورهای شامل این ویروس را نیز به اقامت در محل برای این مدت.

اعداد به ‘سه’

آلمان بیمارستان فدراسیون (DKG) گفت: حدود 500 نفر در این کشور در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان علائم ناشی از COVID-19.

DKG رئیس جمهور جرالد Gass گفت: رسانه های آلمان, گروه Funke است که این رقم انتظار می رود که به سه گانه در روزهای آینده. با توجه به Gass آلمان بيمارستان هنوز هم می تواند در مقابله با این افزایش است.

آلمانی رشته در خارج از کشور

این کشور با تشدید اقدامات علیه سفر در روز سه شنبه نیز با صدور یک سفر جهانی هشدار در پاسخ به شیوع بیماری است.

دولت آلمان هشدار داد همه شهروندان است که خروج از کشور در حال حاضر ارائه یک تهدید برای زندگی است. تنها چین هوبئی منطقه – که در آن COVID-19 سرچشمه – صادر کرده است یک هشدار مشابه.

Graphic explaining when to wash your hands

روز یکشنبه وزارت امور خارجه آلمان هشدار داد مردم باید خودداری از هر گونه غیر ضروری سفر.

آلمانی مسافران مواجه می شوند مشکلات بازگشت به خانه به عنوان دیگر کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و اسپانیا تحمیل محدودیت های مسافرتی.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas اعلام کرد که روز سه شنبه نزدیک به €50 میلیون (55 میلیون دلار) خواهد بود صرف بازگشت پرواز برای هزاران نفر از اتباع آلمان در خارج از کشور.

آلمان نیز تعطیل مدارس در سراسر بسیاری از کشور تشدید کنترل مرز و تحمیل تعدادی از محدودیت در مکان و فضاهای اجتماعی. شرکت در آلمان هستند که خواست به ارائه کارکنان از راه دور کار می کنند.

mvb/ng (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>