آلمان: Coronavirus همبستگی افول اما رفته

چند ماه پیش بسیاری از افراد در آلمان توافق با سراسر کشور coronavirus محدودیت های تحمیل شده بر زندگی روزانه. آنها در حال حاضر خود را از دست دادن روح جامعه? نه لزوما ،

کارگران شده اند در قرنطینه خانه های خود در شهر فرل بعد از عمده شیوع کروناویروس آمار Tönnies گوشت پردازش کارخانه. خوشبختانه نوعی مردم قول داده اند که زندگی را قابل تحمل تر برای آنها. آنها شامل 32 ساله جولیا برگزار می شود که در حال حاضر پیوست یک گروه در محله خود است که تماس های خود را به “دست” در شروع این بیماری همه گیر.

با داوطلبان دیگر او می خواهد به ارائه کمک های عملی. آنها را استخدام وراج است که فراهم می کند مواد غذایی برای کسانی که cooped داخل. آنها مطمئن شوید که مسلمان خانواده ها را دریافت نمی خوک. برگزار می شود و دیگر یاران تصویب کیک, ماشین های اسباب بازی برای کودکان به سوار شدن بر روی آب تپانچه کرم آفتاب و خیلی بیشتر از طریق نرده ها در اطراف خانه.

این همه او می گوید DW نیز به معنای سیگنال به کارگران و خانواده های آنها است که آنها را فراموش نشده است و آنها نباید احساس مسئول شیوع. همین دلیل است که “ما می خواهیم برای آنها وجود داشته باشد در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری” برگزار شد می گوید.

Dozens of people crowd together on rubber dinghies on a Berlin canal

اعتراض حزب در برابر بسته شدن کاباره ها در برلین رفت بد

حزب معترضان نقض قوانین

فعالیت های خود را به زودی تحت پوشش های مختلف, آلمانی, رسانه, احتمالا, در بخشی به دلیل آنها در مقابل به شدت با رفتار بسیاری از مردم در آلمان که در حال حاضر به نظر می رسد نادیده گرفتن خطر ناشی از COVID-19. به تازگی در برلین حمل و نقل عمومی آژانس BVG مطرح زنگ چرا که مسافران را آغاز کرده بود فرار ماسک صورت. هر مسافری در حال حاضر بدون ماسک جریمه حداقل €50. تکرار مجرم را مجبور به پرداخت حتی تندتر خوب است.

در اوایل ماه ژوئن عظیم اعتراض حزب برگزار شد در برلین کانال در حمایت از این شهر صحنه باشگاه. برلن را به آب در صدها لاستیکی کوچک قایق از موازین اجتماعی توصیه می شود فاصله دستورالعمل و با پوشیدن ماسک. آنها به طور گسترده محکوم به عنوان خودخواه. برلین صحنه باشگاه جدا خود را از اعتراض.

اما حتی جدا از چنین تیتر گرفتن حوادث اجتماعات بزرگ دیده می شوند و دوباره در سراسر کشور با پارک و زمین بازی پرتکاپو با مردم است. بسیاری در جامعه آلمان به نظر می رسد فراموش کرده اند که یک بیماری همه گیر است که هنوز هم در جریان است.

زمان تغییر

فقط چند ماه پیش whenChancellor آنگلا مرکل داد و بسیار مورد تحسین قرار گرفته television آدرس در آلمان در مبارزه با این بیماری همه گیر بسیاری از افراد در آلمان بودند همه به صورت “مسطح منحنی” و نشان دادن همبستگی خود با دیگران است. افراد جوان داوطلب برای رفتن به خرید مواد غذایی برای سالمند خود همسایگان و کسانی که با موجود شرایط پزشکی.

مردم احساس کردند که ماندن در منزل و خود را محدود تعاملات اجتماعی ضروری و مناسب در نور گیر, به خصوص به عنوان موسسه کخ رابرت آلمان پیشگیری از بیماری قدرت هشدار داده بود 10 میلیون نفر می گرفتن ویروس اگر این قوانین نادیده گرفته شد.

دولتی اقدامات سخت شد. اما موسسه فدرال آلمان برای ارزیابی ریسک (BfR) در بر داشت در یک نظرسنجی در ماه مارس است که بیش از 90 درصد از مردم در آلمان مورد تایید آنها — حتی اگر این بدان معنی است که برخی از مواجه با ضرر و زیان مالی و یا حتی اقتصادی خراب کردن.

استاد آلنا Buyx که آیا پژوهش در پزشکی, اخلاق در TU مونیخ می گوید این یک نمایش منحصر به فرد از همبستگی. صحبت با دویچه وله گفت: “این پتانسیل همیشه وجود دارد; در حال حاضر ما شاهد آن است.” او استدلال می کند که این مقدار زیادی از پتانسیل برای همبستگی توضیح می دهد که چرا آلمان دارای اب و هوای شیوع خیلی خوبی است.

Volunteers give a thumbs up as they prepare to wheel trollies filled with aid

همبستگی بود که نشان از “دست” در فرل در حال تبدیل شدن به محلی بیشتر

خزنده بی دقتی

برای هفته, اما نرخ ابتلا به عفونت شده اند و در حال سقوط و زندگی عمومی شده است به حالت عادی بازگشت. در حال حاضر همه چیز به روشن. ملاقات با دوستان در پارک باید خوب به عنوان خطر عفونت کم است. اما آنچه در مورد جلسه در خانه ؟ آن را یک ایده بد به در رفتن تعطیلات ؟ چه در مورد کار در دفتر و یا کار از خانه ؟

آنچه اتفاق افتاده است به بسیار vaunted در سراسر کشور همبستگی? Buyx احساس می کند که آن ناپدید شده است اما گرفته در منطقه ای شکل در مکان های که در آن مورد نیاز است. این “همبستگی نقاط” را به عنوان او آنها را خواستار ظهور در هر کجا وجود دارد سریع افزایش در تعداد از عفونت.

“ما در حال نشان دادن همبستگی کمتر از قبل از ما همبستگی است صرفا تغییر و آن را به حال به تغییر” Buyx توضیح می دهد. پس از همه, او تاکید می کند: “ما هنوز هم در سراسر کشور قوانین در جایی مثل پوشیدن ماسک در مکان های خاصی نگه داشتن یک فاصله امن و ملاقات با استانداردهای بهداشت. اما ما باید در سطح دیگری است که پیچیده تر است. و آن این است که در آن همبستگی نقاط مورد نیاز هستند.”

منطقه ای همبستگی

این دقیقا همان چیزی است که دیده می شود در داخل و اطراف شهر Gütersloh که در آن گوشت پردازش کارگران شده اند قرنطینه و در حال دریافت کمک از جولیا برگزار می شود و داوطلبان دیگر.

اما Buyx می گوید پتانسیل آن را در جامعه بی نهایت است. به همین دلیل شورای اخلاق آلمان که او صندلی خواست قانونگذاران به نظر بلند کردن coronavirus محدودیت هر چه زودتر به جای بعد. او می گوید آن است که چرا او با استقبال از معرفی یک منطقه ای حد بالایی برای عفونت برای تحمیل مستندات. “ما نمی توانیم تقاضا که همه نشان می دهد همان سطح از همبستگی همه جا اما تنها جایی که بتن نیاز به,” او می گوید.

این رویکرد منطقه ای که پیش بینی جدید اجتماعی فاصله محدودیت می تواند تحمیل شود و اگر بیش از 50 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 ساکنان ثبت شده در عرض هفت روز.

در حال حاضر, جولیا برگزار هنوز انرژی برای حمایت از کسانی که نیاز دارند — حتی اگر که گاهی اوقات به معنای گرفتن تا ساعت 6 صبح و به رختخواب در شب. “من حتی نمی خودم بپرسید اگر من باید برای انجام این کار آن را کاملا آشکار است که من باید” او می گوید: “این واقعا سخت است نه برای من چون من می توانید ببینید که چگونه خدا را شکر این افراد هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>