آلمان coronavirus مستند قریب الوقوع اگر مردم نمی حلقه در فعالیت های اجتماعی

شنبه یک کلید بعد به عنوان مقامات نبرد بر اینکه آیا برای قفل کردن ملت پایین. دولت از نزدیک خواهد شد نظارت بر رفتار مردم را به دیدن اگر آنها در حال گرفتن اقدامات اجرا شده در این هفته به طور جدی.

تصمیم گیری که آیا برای قفل کردن آلمان به طور کامل بستگی به رفتار شهروندان آن صدراعظم را جمعه اعلام کرد.

آنجلا مرکل رئیس ستاد Helge براون توصیف شنبه به عنوان یک مهم در تصمیم گیری ممکن است مستندات به دلیل coronavirus.

“ما خواهد شد نگاه در رفتار مردم این آخر هفته” از CDU سیاستمدار گفت: Der Spiegel. “شنبه روز سرنوشت ساز و ما را به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن است.”

صدراعظم مرکل می خواهد به برگزاری یک کنفرانس تلفنی تماس با دولت premiers در روز یکشنبه. این احتمال وجود دارد که شامل این سوال که آیا و هنگامی که مستندات باید تحمیل شود.

“در روز شنبه مردم به طور سنتی دیدار با یکدیگر چرا که آنها بعد خاموش” براون گفت.

“متاسفانه این امکان پذیر نیست در خارج از خانواده هسته ای در حال حاضر. این باید متوقف شود در حال حاضر. اگر این اتفاق نمی افتد ممکن است که گسترده تر از اقدامات نیز تصمیم فدرال متحده اگر چه ما در واقع می خواهید برای جلوگیری از این است.”

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

آخرین رفت و آمد مکرر

آنها در حال شمارش را بر “مردم درک اقدامات و آماده بودن برای محدود کردن خود به زندگی اجتماعی است. و اگر ما در کشورهای همسایه که در حال حاضر اعمال شده مستندات آن را می شود روشن است که این امر می تواند یک بار اضافی است.”

رئیس, آلمانی, انجمن پزشکی کلاوس راینهارت است گفت: خروجی رسانه ها Redaktions Netzwerk Deutschland (RND) که اقدامات صدراعظم اجرا کرده است و تا کنون کافی در مقابله با شیوع.

برخی از کشورها در سراسر اروپا رفته اند به کامل مستند اما راینهارت می گوید که در آلمان بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها همراه با منع مذهبی بزرگ اجتماعات و راه راست است.

او گفت: RND: “هیچ جایگزین وجود دارد به دولت فدرال اقدامات رادیکال. ما باید مطمئن شوید که عفونت منحنی است که به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.”

راینهارت به رسمیت شناخته تهدید به سالمندان اما همچنین گفت: یک استراتژی خروج برای اقدامات فعلی نیاز به در نظر گرفته شود:
“در برخی از نقطه آنها را به تنظیم شود و کاهش می یابد. به دو دلیل: ترس و نگرانی خواهد پایمال کردن مردم از نظر روانی. در غیر این صورت زندگی اقتصادی را به سقوط در برخی از نقطه. برای دلایل روانی مردم بنابراین باید گفت که این اقدامات است که در حال حاضر راه اندازی شده است در زمان محدود است. و ما باید به فکر بعد X زمانی که اقدامات فعلی مانند تعطیلی مدرسه ها به پایان رسید. ما مجبور به استفاده از مقدار کوتاه از زمان که ما در حال حاضر خریداری شده است.”

ادامه مطلب: رئیس جمهور فرانسه پاکسازی می گوید: “ما در جنگ به او دستور مستند

رهبران دولت برخورد

در همین حال دولت برتر از آلمان, خارجه زاکسن, مایکل Kretschmer می بیند گزینه مستند به عنوان آخرین چاره. او گفت: روزنامه های محلی Sächsischen Zeitung که هیچ کس نمی خواست یک مستند به عنوان آن را انبوه محدود کردن زندگی است. “به همین دلیل ما در حال شمارش در جریان اقدامات و ببینید اگر آنها امیدوار-برای اثر در 14 روز” Kretschmer گفت.

ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet است هشدار داد که دولت های فدرال و دولت تحمیل خواهد شد lockdown اگر شهروندان منطبق نیست با تماس به نگه داشتن خود را از راه دور. “اگر ما نمی تواند داوطلبانه تعهد پس از آن ما خواهد بود قادر به ایجاد چنین تصمیم گیری” از CDU سیاستمدار گفت: ARD تلویزیون.

فرایبورگ و لورکوزن تا حول و حوش

آلمانی شهرهای فرایبورگ و لورکوزن اعلام کرده اند مستند و برنامه های خود را.

فرایبورگ دو هفته ban می آید را به اثر در روز شنبه منع شهروندان از ورود به اماکن عمومی از جمله خیابانها و میادین عمومی و فضاهای سبز و پارک ها. مردم باید تنها به ترک خانه خود را برای مسائل فوری مانند خرید مواد غذایی بازدید به دکتر کمک به افراد نیاز به حمایت و سفر به و از کار و قرار دادن کودکان در اورژانس. مردم ممکن است اقامت در خارج به تنهایی در جفت و یا با کسانی که زندگی خود و خانواده است. حداقل فاصله از 1.50 متر نگهداری می شود باید از تمام افراد دیگر.

لورکوزن در حال حاضر اجرا اقدامات مشابه که در آن مردم دیگر مجاز به گرد هم می آیند در خارج از منزل با چند استثنا. جلسات دو یا چند نفر در فضای باز ممنوع است مگر اینکه از آن است که برای فعالیت های ضروری.

رویترز و DPA کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>