آلمان: کروناویروس در معرض گوشت کارگران گرفتاری

درمان کارگران در Tönnies آلمان پیشرو گوشت خوک تولید شده است انتقاد برای سال. اما آن را تنها در حال حاضر در میان همه گیر که تغییر به نظر می رسد به احتمال زیاد. Miodrag Soric گزارش.

اپل در پنجره به نظر می رسد تازه; دو زهوار در رفته bedframes در اتاق هنوز کتانی بر روی آنها. “وجود دارد حدود 13 کارگران زندگی در این خانه تا زمانی که به تازگی می گوید:” اینگه Bultschnieder است که مبارزه برای سال برای به دست آوردن شرایط بهتر برای بسته بندی گوشت در Tönnies بسیاری از آنها می آیند از بلغارستان و رومانی و لهستان و یا شمال مقدونیه.

ادامه مطلب: چگونه آلمان در صنعت گوشت کار می کند ؟

Bultschnieder امتیاز نسبت به گوشه اتاق که در آن بنفش-خاکستری قالب دیوار را پوشش می دهد. درب جلو باز است اما هنوز هم بدبو است در این خانه متزلزل در ردا-Wiedenbrück غرب از بیلفلد. در پشت ساختمان در یک زباله دانی های قدیمی یخچال و ظاهرا هنوز هم پر از گوشت است. “گوشت از Tönnies است که رفتن کپک زده می گوید:” Bultschnieder نگه داشتن بینی خود را.

Protesters outside the Tönnies plant

گروه های مدافع حقوق بشر اعتراض کرده اند شرایط در Tönnies گیاهی برای سال

سال پیش او سازماندهی تظاهرات در مقابل این خانه و دیگران آن را دوست دارم به منظور جلب توجه به شرایط که در آن اروپا کارگران کارخانه زندگی می کردند.

“هیچ کس در Tönnies شرکت علاقه مند شد و یا از دولت شهرستان, یا,” او می گوید.

اما با COVID-19 همه گیر که تغییر کرده است. پلیس شهرداری و مقامات بهداشت و پرسنل ارتش در حال اجرا در اطراف در همه جا در ردا-Wiedenbrück این روز است. تمام کارکنان و کارگران در Tönnies در حال آزمایش برای coronavirus همراه با برخی از تامین کنندگان. تا کنون وجود داشته است بیش از 1500 مثبت نتایج آزمون.

سال از انتقاد

Bultschnieder اول علاقه مند شد و در كمتر از کارگران کارخانه پس از به اشتراک گذاری یک اتاق بیمارستان با یک زن از بلغارستان در سال 2012. دومی گفت Bultschnieder در مورد فقیر شرایط کار در Tönnies بیش از حد اضافه کاری ساعت و بدبختی شرایط زندگی برای کارگران است.

Bultschnieder راه اندازی یک اقدام گروهی و سازماندهی تظاهرات. اما کمی تغییر در Tönnies که در آن کارگران عمدتا کار توسط پیمانکاران فرعی, رسما, حداقل. این یکی از دلایلی است که آن را دشوار است به نگه داشتن گوشت بزرگ بسته بندی شرکت از لحاظ قانونی مسئول گاهی اهانت آمیز شرایط که در آن کارگران آن زندگی می کنند.

ادامه مطلب: ‘برده داری مدرن” در قلب آلمان کشتارگاه شیوع

“هر کس می دانست که چگونه همه چیز با این کارگران از شرق اروپا می گوید:” یک رهگذر در داخل شهر. “و اگر ساکنان اینجا می دانستم که پس از آن مسئول شهرداری و مقامات منطقه ای و دولت و سیاستمداران و کارمندان مسئول در Tönnies قطعا را به عنوان به خوبی.”

دیگر راه رفتن مردم در گذشته اشاره در توافق است. آنها در حال حاضر از ترس این ویروس خطرناک را به سرعت در حال گسترش به بقیه جمعیت هر چند Tönnies مورد یک وضعیت منحصر به فرد. این بیماری گسترش به عنوان به سرعت به عنوان آن را در میان کارگران تا حدی به این دلیل که آنها زندگی در چنین شرایط تنگ, بلکه به این دلیل آنها ایستاده خیلی نزدیک با هم در هوای سرد گوشت پردازش کارخانه.

بیماری همه گیر در معرض مشکلات موجود

“وجود دارد مردم در ردا-Wiedenbrück که بسیار مایل به کمک به دیگران نوعی که هم درگیر شد در طول بحران پناهندگان در سال 2015 می گوید:” Michelle Bauer شده است که یک عضو شورای مرکز-چپ سوسیال دموکرات ها از سال 1999.

اما او می گوید: او متوجه افزایش بیگانه ستیزی و همچنین گفتن از تماس های تلفنی که در آن ساکنان را محکوم کرد Tönnies کارگران به اتهام رفتن به استخر و یا سوپر مارکت با وجود قرنطینه محدودیت. برخی از مردم معادل خطرات ناشی از کوروناویروس با افرادی که “نگاه متفاوت” بائر می گوید. “که نگرانی من است.”

کارگران از Tönnies زنده در تعدادی از خانه های مختلف در سراسر ردا-Wiedenbrück و بسیاری از شهرهای اطراف. بائر امتیاز به یک خانه فقط چند دقیقه پیاده روی از منظره بازار با کافه ها و رستوران ها.

ادامه مطلب: نظر: شیوع کروناویروس در کشتارگاه قابل پیشگیری بود

دو مرد در حال نشستن در بالکن ساختمان سه طبقه به فاصله نگاه و سیگار کشیدن. ساختمان تحت قرنطینه و آنها مجاز به ترک. آنها می آیند از شمال مقدونیه و صحبت نمی کنم هر آلمانی فقط کمی انگلیسی.

هیچ کس به ارمغان آورده است آنها چیزی برای خوردن غذا برای روز, آنها می گویند. آنها ناراضی بودن قادر به تماس با خانواده خود را در خانه چرا که آنها مجاز به ترک خانه و اتاق خود را به اینترنت ندارد. بائر حرکت سر او و وعده به انجام کاری درباره آن.

برای اینگه Bultschnieder شده است که نشان از طرف کارگران برای سال, این تصادفی نیست که سیاستمداران مانند بائر در حال حاضر در نظر گرفتن علت است. “بدون coronavirus بحران بسیاری از سیاستمداران این Tönnies شرکت و ساکنان احتمالا نمی خواهد مراقبت زیادی در مورد کارگران کارخانه” او می گوید.

اشتراک دویچه وله خبرنامه:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>