آلمان تایید می کند بیشتر از سه مورد از coronavirus

این بیماری که به کشته شدن نزدیک به 100 نفر در چین در حال حاضر آلوده چهار نفر در آلمان واقع شده است. چهار نمونه تصور می شود متصل به دیدار اخیر خود از یک همکار کار به این منطقه است.

آلمانی وزارت بهداشت تایید اواخر روز سه شنبه که در بیشتر موارد از thenew خطرناک فشار از coronavirus کشف شده در باواریا افزایش تعداد numer از بیماران در آلمان به چهار. سه بيمار “متصل” برای اولین بار در آلمان که تا به حال تایید شده در روز دوشنبه.

مقامات بهداشت گفت که اولین کسی تا به حال قرارداد این بیماری از یک همکار که در حال بازدید از این منطقه برای شرکت در کارگاه یک هفته پیش. چون دوره کمون اعتقاد بر این است به طور غیر منتظره ای طولانی تا دو هفته — ممکن است که همکار بود بدون علائم در زمان.

“وجود دارد و در مجموع حدود 40 کارکنان که مصمم شده اند در تماس با [چینی] ، کسانی که تحت تاثیر تست خواهد شد در روز چهارشنبه به عنوان یک احتیاط.”

شرکت در سوال به عنوان Webasto که توسعه موتور خودرو محصولات است و بر اساس نزدیکی شهر باواریا از ردینگ.

اولین بیمار در نظر گرفته شد در یک “medicially خوب دولت” مقامات گفت که خطر عفونت را برای مردم در بایرن باقی مانده است کم است.

باواریا مورد اولین نمونه شناخته شده در خارج از چین از گسترش عفونت در بین افرادی که از نزدیک مرتبط.

ادامه مطلب: Coronavirus: همه چیز شما نیاز به دانستن

برای اولین بار کشف شده در شهر ووهان چین در اوایل ماه ژانویه این گونه جدید از ذات الریه-مانند ویروس اعتقاد بر این است که سرچشمه این شهر در بازار حیوانات. حداقل 106 نفر کشته شده اند در چین و آلوده 4,500 دیگران است. حدود 50 موارد ثبت شده در خارج از چین در کره جنوبی و تایوان و تایلند و نپال و ویتنام و عربستان سعودی سنگاپور و آمریکا و فرانسه و استرالیا است.

بسیاری از کشورها از جمله آلمان را برقرار چک های بهداشتی برای مسافران هواپیما پس از رسیدن از چین است.

es/msh (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>