آلمان: برلین مجلس گذشت پنج سال اجاره یخ

برلین را تایید کرده است یک بحث اجاره درپوش در پاسخ به بالا رفتن سرسام آور هزینه های مسکن در پایتخت آلمان. اما چالش های قانونی می تواند نگه داشتن قانون از رفتن به اثر.

برلین مجلس در روز پنج شنبه به تصویب یک قانون برای توقف اجاره قیمت در بازار به سرعت در حال gentrifying شهر-دولت برای پنج سال اول شدن دولت فدرال در آلمان برای معرفی یک اجاره کلاه.

قانون جدید قرار می دهد یک کلاه بر روی مسکونی قیمت اجاره در پایتخت آلمان که در آن هزینه اجاره دو برابر شده است در 10 سال گذشته است.

کلاه است ثابت برای رفتن به اثر اواسط ماه فوریه و یخ قیمت اجاره بها تا سال 2025 است. پس از آن قانون محدودیت افزایش به 1.3 درصد در هر سال با نرخ تورم.

ادامه مطلب: برلین قوانین دادگاه خوابگاه در کره شمالی سفارت باید دید

این حرکت باید بر حدود 1.5 میلیون آپارتمان با توجه به برلین در بخش توسعه شهری و مسکن.

این قانون همچنین اجازه می دهد تا برای اجاره قیمت به کاهش مییابد و اگر آنها بیش از 20 درصد بالاتر از محدوده تعیین شده در یک محلی “اجاره میز است.”

کلاه را شامل نمی شود, مسکن اجتماعی و یا خواص ساخته شده بودند که پس از ژانویه 1, 2014.

ادامه مطلب: مهاجران چهره مسکن تبعیض در آلمان

منتقدان چالش کلاه قانونی

قانون تصویب شده توسط نازک اندازه گیری با پشتیبانی از برلین ائتلاف حاکم از حزب چپ سبزها و سوسیال دموکرات ها.

ادامه مطلب: برلین جدید اجاره یخ: چگونه این مقایسه در سطح جهانی

مخالفت احزاب و انجمن ها از مسکن و املاک املاک و صنایع به شدت انتقاد حرکت می کند. انجمن ها باید گفت که این کلاه را تشدید این مشکل با آسیب رساندن به املاک و مستغلات سرمایه گذاری در این شهرستان است. اعضای اتحادیه دموکرات مسیحی به نام قانون اساسی و گفت: آنها را به چالش قانونی بودن آن در دادگاه.

SPD وعده داده است را به اجاره کنترل به دیگر شهرهای آلمان.

kp/اس ام اس (AFP AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>