آلمان فرض صندلی ستیزی داد

رهبری در یک 34-ملت یهودی ستیزی کمپین مورد برای تصویب به آلمان 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم و هولوکاست وحشت. سابق سوئد برتر گوران پرسون آغاز داد در سال 1998 است.

صندلی بین المللی هولوکاست یاد داد (IHRA) تنظیم شده است به تصویب شنبه به آلمان برای یک سال با هدف مقابله با اعمال و عاملان هولوکاست را انکار و تحریف.

آلمان فرض IHRA صندلی از لوکزامبورگ — در شب مراسم در برلین — را با هم همپوشانی دارند در ماه ژوئیه با آلمان فرض شش ماه ریاست دوره ای شورای وزیران اتحادیه اروپا.

دو IHRA مجامع برنامه ریزی شده در این سال در آلمان در برلین در ماه ژوئن و دوم در لایپزیگ در ماه نوامبر با تمرکز بر ایجاد یک “جهانی نیروی کار در برابر هولوکاست تحریف.”

ادامه مطلب: اسپانیایی هولوکاست با مضمون کارناوال رژه جرقه اعتراض

عنوان آلمان IHRA تیم سفیر Michaela Küchler است که وزارت امور خارجه آلمان ویژه کمیسر روابط با سازمان های یهودی. از سال 2008 IHRA دائم دفتر واقع در برلین.

آلمان خرس ‘مسئولیت ویژه ای’

شورای مرکزی یهودیان در آلمان گفت: پس از جنگ جمهوری فدرال آلمان با مته سوراخ ویژه “مسئولیت” در نبرد علیه “فراموش کردن” قتل شش میلیون یهودی زیر 12 سال نازی هیتلر رژیم که با شکست مواجه شد و در سال 1945.

این شورا همچنین با استقبال از قصد آنگلا مرکل ائتلاف دولت برای ترویج تعریف به روز رسانی, کمک به تکامل IHRA مواد آموزشی و یهودی ستیزی شدید جرم و جنایت است.

کانون مرکزی: تعاریف

Küchler گفت: هدف این بود که “بیشتر” در تعریف انکار هولوکاست و جعل عنوان به خوبی به عنوان یهودی ستیزی به تصویب رسید 19 IHRA اعضا در سال 2013 و 2016.

بند 130 آلمان قانون مجازات اسلامی در حال حاضر باعث می شود انکار هولوکاست مجازات به پنج سال زندان محکوم کرد. قوانین مشابه وجود داشته باشد در 18 دیگر کشورهای اروپایی.

دستور 34-ملت IHRA — شامل بیشتر از اتحادیه اروپا و سازمان ملل (اما جز مالت و قبرس) و همچنین آمریکا و کانادا و آرژانتین, استرالیا, بریتانیا و سوئیس — همچنین شامل antiziganism یا خصومت نسبت به سینتی و روما و یک سیستم هشدار دهنده برای آینده بالقوه نسل کشی.

پرسون را در سال 1998 ابتکار عمل منجر به استکهلم اعلام 2000 که تاکید تکینگی یا استثنایی شخصیت هولوکاست; تعهدات به آموزش نسل جوان و برای اطمینان از آینده “دنیای بدون نسل کشی است.”

در گذشته منتقدان آلمان تصویب IHRA تعریف کرده بود اظهار داشت که در آن به طور بالقوه تار خط بین یهودی ستیزی پس از تعریف و انتقاد از اسرائیل است.

‘رژه از نفرت و عدم تحمل’

در میان 50 سران دولت که در اواخر ژانویه با حضور اسرائیل ید و شم یاد 1945 آزادسازی آشویتس اردوگاه توسط نیروهای شوروی جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ناودان تجدید حیات ستیزی در سراسر جهان آن را “رژه از نفرت و عدم تحمل.”

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین خواست جهان را به اتخاذ IHRA به روز رسانی تعاریف توصیف یهودی ستیزی به عنوان یک “مزمن” معضل از سیاسی چپ و راست است که در طول تاریخ تا به حال گرفته شده در صورتهای مختلف.

ریاست یک آلمانی ادغام نشست در برلین شنبه, 12 روز پس از نژادپرست تیر اندازی حملات در هاناو صدر اعظم مرکل گفت که این کشور در مبارزه با نژادپرستی و یهودی ستیزی و اسلام هراسی یک ماده از “نگرانی عمیق” برای ائتلاف بزرگ دولت — که شده است در اوایل سال 2018 است.

ipj/stb (dpa AFP KNA, epd)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>