آلمان: آنگلا مرکل را CDU به تصمیم رهبر جدید در آوریل 25

یک سری از gaffes و منطقه ای انتخابات شکست مجبور رهبر فعلی Annegret Kramp-Karrenbauer است. این CDU ثابت تاریخ به انتخاب جانشین و داوطلبان باید یک هفته اعلام می خواهید خود را به اجرا.

آلمان محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) است که به برگزاری ویژه کنگره در آوریل 25 به تصمیم جدید خود را رهبر وقت Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد در روز دوشنبه.

Kramp-Karrenbauer گفت: انتخاب CDU رهبر ساخته شده است و در آینده به کنگره ارسال خواهد یک سیگنال روشن در مورد کسی اجرا خواهد شد صدراعظم برای حزب در سال آینده فدرال انتخابات. او همچنین گفت: نامزدهای احتمالی اعلام خواهد کرد این هفته که آیا آنها می خواهند به اجرا.

آلمانی پخش N-تلویزیون و خبرگزاری DPA پیش گزارش داد که حزب منابع گفت: کنگره فوق العاده اتفاق می افتد در 25 آوریل یا مارس 9, اما Kramp-Karrenbauer در حال حاضر آن را تاييد خواهد کرد.

ادامه مطلب: آنگلا مرکل می گوید او نمی خواهد دخالت در جستجو برای CDU جانشین

مرکل اولیه وارث ظاهری استعفا داد و به عنوان رهبر حزب در اوایل این ماه پس از جنجال های اطراف خود را با همکاری با راست جایگزین برای آلمان (AfD) در ایالت شرقی تورینگن.

این دیوانگی فوران بیش از برکناری از حزب چپ سوسیالیست دولت برتر. این موجب یک رسوایی ملی پس از آن آشکار شد مرکز-احزاب راست آورد و کسب و کار پسند FDP رای داده بودند در لیگ برای اولین بار با ضد مهاجرت حزب با وجود تکرار تعهد به کار با AfD در هر سطح. این حرکت دیده می شد به عنوان Kramp-Karrenbauer گرفتن در حزب بیشتر می لغزد.

ادامه مطلب: مشکل تورینگن می شود تازه انتخابات تاریخ

Kramp-Karrenbauer که همچنین وزیر دفاع مواجه شده است و انتقاد از درون حزب برای یک سری از gaffes و برای ریاست بیش از چندین انتخابات شکست برای CDU) در سطح دولت.

مرکل که در خدمت به عنوان صدراعظم آلمان برای تقریبا 15 سال در حال حاضر تایید او نمی خواهد دوباره اجرا کنید.

مقرر قوی ترین نامزد در میان عمومی

یک نظرسنجی انجام شده از طرف آلمان DPA اخبار آژانس نشان می دهد فریدریش Merz یک رقیب مرکل, محبوب ترین نام در مسابقه به جای او.

برخی از 18 ٪ از پاسخ دهندگان می خواهم برای دیدن مقرر سابق گروه پارلمانی, رهبر, رهبری آورد و آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) به مبارزات انتخاباتی.

CSU سر Markus Söder آمد در جایگاه دوم با 12 درصد و به دنبال آن نوربرت Röttgen — یک وزیر سابق که در حال حاضر صندلی آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی — با 11 درصد است.

ادامه مطلب: تورینگن AfD fallout: چگونه ضعیف است که آلمان CDU?

ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet بود چهارم با 9 درصد و وزیر بهداشت ینس Spahn نظرسنجی 7 درصد.

برخی از 43 درصد از پاسخ دهندگان کاهش یافته و به تایید هر یک از این پنج مرد.

تا کنون تنها Röttgen به طور رسمی اعلام کرد که او خواهد شد به دنبال به CDU را رهبر حزب.

mm jsi/stb (AFP dpa رویترز)

در اینجا ثبت نام برای DW روزانه مجموعه ای از داستان ها با ایمیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>