آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

مقامات گفته اند که تیراندازی مرگبار در نتیجه عمیق نژادپرستی که مشکوک مجرم نوشته شده بود در مورد آنلاین. حمله کردند دولت آلمان تصویب آنلاین نفرت سخنرانی بیل.

یک فرد مسلح به نام توبیاس R. فکر این است که به کشته شدن نه نفر و زخمی شدن حداقل چهار نفر در دو شیشه میله در شهر هاناو نه چندان دور از فرانکفورت. او سپس به خانه رفت جایی که او مظنون به قتل مادر خود را قبل از کشتن خود. او در سمت چپ در پشت نامه و تصویری که او در آن مسئولیت.

پیش از حمله به او مشکوک گسترش نژادپرستانه و بیگانه و ضد سامی سخنرانی نفرت و تئوری های توطئه آنلاین. دادستان فدرال در حال حاضر در حال بررسی این که آیا او تا به حال هیچ تماسی با دیگر راست تروریست ها. پیتر Beuth وزیر کشور ایالت هسن گفته است که او شناخته نشده بود به مقامات قبل از.

بیشتر بخوانید: دادستان فدرال را بیش از هاناو بررسی حمله — به روز رسانی زنده

این حمله نشانه روشن است: راست تروریسم در حال افزایش است در آلمان. یک سخنگوی فدرال جنایی پلیس (BKA) گفت: رسانه های آلمان خروجی Redaktionsnetzwerk Deutschland است که آن را در حال حاضر به حال یک لیست از 60 نفر است که آن را رسما به عنوان جناح راست افراطی Gefährderکیفری تعیین برای متهمان در نظر گرفته تهدیدات به امنیت عمومی.

از تهدید به اقدام

با توجه به اداره فدرال برای حفاظت از قانون اساسی آلمان داخلی آژانس امنیت برخی از 12,700 راست افراط گرایان “گرا نسبت به خشونت است.” با بیشتر و بیشتر در ارتباط با در نظر گرفتن محل آنلاین, افراط گرایی است که اتفاق می افتد در سرعت سریع تر. اعضای یک به تازگی برچیده جناح راست تروریستی سلول گفته می شود رادیکال آنلاین. این نیز مورد استفان B که در ماه اکتبر گذشته با حمله به یک کنیسه در هاله در شرق آلمان در یوم کیپور یهودیت مقدس ترین روز با قصد ارتکاب یک قتل عام. او موفق به ساخت اما هنوز هم دو نفر قبل از اینکه دستگیر شد.

آلمان خدمات امنیتی صورت دو مشکل جدی هنگامی که مقابله با افراط گرایی ایدئولوژیک: آنها باید قادر به تشخیص است که می تواند به احتمال زیاد به فراتر از توهمات خود را از خشونت و ارتکاب واقعی حملات آنها همچنین نیاز به پیدا کردن که در آن با الهام و بودجه در حال آمدن از. دادستان Christoph Hebbecker از فدرال پلیس جنایی اداره ادکلن بر اساس cybercrime division گفت: DW که از ماه فوریه سال 2018 وجود دارد وجود داشته است حدود 1000 شکایات کیفری که مقامات مظنون بودند مرتکب شده حق دور. حدود نیمی از آنها تا به حال به اوج خود رسید در اتهامات بودن ظ چرا که گمنامی آنلاین مرجع تخصصی باعث می شود ردیابی دشوار است برای مقامات Hebbecker گفت.

سلول های تروریستی برچیده

فقط در هفته گذشته پلیس آلمان انجام حملات در 13 آپارتمان در سراسر کشور و برچیده ترور همراه است که گفته می شود برنامه ریزی برای شیرجه رفتن آلمان به یک “وضعیت جنگ” با ارتکاب “هنوز تعریف نشده” حمله به سیاستمداران پناهندگی پناهجویان و مسلمانان است. چهار مظنون می شود حمله دستگیر شدند و همچنین به عنوان یکی دیگر از هشت نفر مظنون به حمایت از آنها.

در نگاه اول به نظر می رسد که پلیس و سرویس های امنیتی و دادستان قادر به متوقف کردن یک گروه تروریستی با ثابت در نظر دارد. اما به چالش کشیده رو محققان در حال حاضر به ارائه شواهد و مدارک است که به اندازه کافی قانع کننده است که مظنون به توطئه گران هستند محاکمه شوند.

مشکل از انجام این کار است که به خوبی نشان داده شده در مورد فرانکو A. ستوان در بوندس آلمان نیروهای مسلح. فرانکو A. متوقف شد و بازداشت در سال 2017 پس از اینکه به اتهام “تهیه یک عمل جدی از خشونت براندازی.” او هفت ماه در پیش از محاکمه بازداشت متهم مایل به ارتکاب حملات سیاستمداران معروف از جمله در حال حاضر-وزیر امور خارجه Heiko Maas و معاون رئيس جمهور از فدرال آلمان Claudia Roth. اگر چه شواهد وجود دارد که او تا به حال انبار سلاح و مواد منفجره و نام قربانیان بالقوه شناخته می شدند فرانکفورت بالاتر دادگاه منطقه ای کاهش یافته و این اتهام را که او در حال برنامه ریزی یک حمله تروریستی بر این اساس بود که “شواهد کافی.” دادگاه متوجه شد که او تا به حال یک “نژادپرستانه و قومی-ملی و ضد سامی نگرش” اما گفت که آن را نیز “بسیار محتمل” است که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است یک “تصمیم شرکت” به انجام هر گونه حمله.

بیشتر بخوانید: بیش از 500 مشکوک راست افراطی در بوندس

دادگاه فدرال دادگستری آلمان بالاترین دادگاه جنایی — از دستور فرانکفورت بالاتر دادگاه منطقه ای برای باز کردن پرونده کیفری, اما هیچ تاریخ دادگاه تعیین شده است. یدک کش-از-جنگ نشان می دهد که چگونه بالا به موانع حقوقی را می توان در آلمان با وجود تنظیمات متعدد به قانون است. بنابراین در همه مسلم است که 12 بازداشت شده در هفته گذشته به پایان خواهد رسید تا در دادگاه.

سرکوب نژادپرستانه و نفرت آنلاین و آفلاین

با وجود مشکلات در پیگیری و تعقیب قانونی کسانی که رادیکال آنلاین, دولت آلمان در حال برداشتن گام برای مقابله با آنلاین نفرت حتی اگر آن را نمی کند به گسترش خشونت فیزیکی. ماه گذشته وزیر کشور Horst Seehofer اعلام کرد ممنوعیت نئو نازی ها سازمان تروریستی مبارزه با 18. و روز چهارشنبه دولت به تصویب یک لایحه که با هدف سرکوب سخنرانی نفرت. اگر آن را امضا و به قانون به عنوان انتظار می رود, مرگ و تجاوز جنسی تهدید آنلاین ساخته شده می تواند با مجازات تا سه سال حبس. حداکثر مجازات در حال حاضر یک سال است. حتی شدیدتر حکم تا پنج سال می تواند استفاده شود در موارد هدف قرار دادن سیاستمداران محلی با تهمت و خصومت.

این لایحه می آید در پی افزایش تهدیدات آنلاین در برابر سیاستمداران در سراسر آلمان است. منطقه ای سیاستمدار والتر Lübcke عضو آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) و یک حامی از او استقبال نسبت به سیاست پناهندگی پناهجویان دریافت کرده بود تعدادی از تهدیدات قبل از او به ضرب گلوله در مقابل خانه اش در ماه ژوئن سال گذشته است. پلیس بر این باورند راست افراطی انگیزه در پشت این قتل; مظنون در بازداشت اعتراف جناح راست افراطی که تا به حال صادر شده و تهدید به مرگ آنلاین.

سیاستمداران نیز امید برای مبارزه با افراط گرایی آنلاین نیاز به اینترنت سایت هایی مانند Facebook گزارش اشکال خاصی از گفتار نفرت و تبلیغات به فدرال جنایی پلیس که رئیس جمهور هولگر Münch شده است ترک خوردگی پایین در سمت راست را. این ادکلن بر اساس cybercrime division همکاری نزدیک با رسانه ها و ارتباط صنعت اینترنت (محیط زیست) بوده و قادر به شناسایی 130 افراد مشکوک آنلاین جنایات نفرت از آلمان و خارج از کشور بیش از دو سال گذشته.

اما دادستان Hebbecker نمی تواند می گویند که چگونه اغلب این موارد تا به حال در واقع منجر به محاکمه و آگاه بود از هر گونه شک دارم که تا به حال دریافت حکم بدون آزادی مشروط. او گفت که این بخش به طور کلی در برخورد با افراد عامل به عنوان یک “گرگ تنها” بودند که گاهی اوقات شناخته شده است اما وجود دارد که دیگران بود که “هرگز در عین حال تبدیل شده تا در یک پرونده.” او گفت که او نمی تواند تشخیص هر گونه “بزرگ و سازمان یافته سازه.” او در بر داشت یک جنبه از تحقیقات خود را در خصوص تعجب آور: از جمله مظنون به وضوح نمایش داده می شود یک “پاک کردن راست ایدئولوژی” اما نظر خود را به جناح راست افراطی.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>