آلمان و اتریش مخالف بیش از پناهندگان ماموریت نجات

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz استدلال کرد که عملیات سوفیا ترویج قاچاق انسان است. آلمان آنگلا مرکل گفت که اتحادیه اروپا عروق مدیون به بلوک قوانین خواهد بود بهتر از مستقل و غیر دولتی قایق.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به درگیری با همتای اتریشی Sebastian Kurz روز دوشنبه در دومی سفر به برلین, مخالفت بیش از تمدید ماموریت نجات برای صرفه جویی می شود مهاجران در معرض خطر غرق شدن در دریای مدیترانه است.

اگر چه هر دو از رهبران نمایندگی کشور خود مرکز-راست احزاب مرکل بود قاطعانه در حمایت از این ایده و Kurz مخالف است.

با توجه به Kurz عملیات سوفیا ماموریت های امداد و نجات ایجاد یک وضعیت که در آن قاچاقچیان انسان به دست آورده بیشتر پول خود را برای فعالیت های غیر قانونی مستقر در سواحل لیبی که در آن جنگ داخلی کمک کرده به محلی بی قانونی است.

توجه داشته باشید که در این Kurz ستایش آلمان تلاش در ترویج صلح در لیبی از جمله اجلاس اخیر که در آن همه طرف توافق کردند به حمایت سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی.

مرکل گفت که با چندین سازمان های غیر دولتی عامل نجات کشتی ها در دریای مدیترانه اتحادیه اروپا-تحریم ماموریت beholdened به بلوک قوانین خواهد بود بهبود.

Kurz یک طرفدار سخت مهاجرت را کنترل و پس از انتقاد مرکل 2015 سیاست درهای باز به پناهندگان.

سوفیا متوقف در سال 2019

عملیات سوفیا آغاز کرد در سال 2015 و در حالی که آن تمدید شد دو بار در سال 2019 به مدت شش ماه به حکم, آخرین, که به پایان می رسد در ماه مارس سال 2020 شده است به طور قابل توجهی کوچک شده است و تمدید دوباره. پس از آغاز به کار خود آن را نجات برخی از 50000 مهاجر از دریا.

اتحادیه اروپا بالا, دیپلمات, جوزپ Borrell به نام ماه گذشته اتحادیه اروپا برای کشتی های نیروی دریایی به بازگشت به سوی سواحل لیبی به اجرای تحریم تسلیحاتی در منطقه است. Kurz گفت: او مخالفت با Borrell پیشنهاد با این استدلال که تحریم می تواند بهتر کنترل از هوا.

Kurz به تازگی شروع دومین دستور را به عنوان صدراعظم اتریش پس از ائتلاف با حزب محافظه کار مردم (ÖVP) و راست حزب آزادی (FPÖ) سقوط در سال گذشته در یک رسوایی فساد. این ÖVP در حال حاضر formeda ائتلاف با اتریش حزب سبز. در حالی که Kurz پیشنهاد کرد که یک شبیه ائتلاف ممکن است هنگامی که آلمان سر به پای صندوق های رای در سال 2021 مرکل خودداری کشیده می شود به سوالات در مورد, آلمانی, انتخابات است.

es/ng (dpa AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>