آلمان موافق سختگیرانه تر در صنعت گوشت مقررات زیر coronavirus شیوع

قوانین جدید مورد توافق توسط دولت آلمان هدف را در صنعت گوشت را استفاده گسترده از پیمانکاران فرعی و به دنبال تقویت حقوق کارگران مهاجر. DW طول می کشد یک نگاه در چه تغییرات چیست.

پس از زمان بحث و تاخیر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دولت توافق در چارچوب مقررات جدید برای صنعت گوشت در روز چهارشنبه.

کار وزیر Hubertus Heil پیشگام فشار بیشتر قوانین و مقررات در این کشور قدرتمند گوشت بخش جدید COVID-19 نقاط فوران در چندین کشتارگاه در سراسر کشور با صدها نفر از کارگران مهاجر از اروپای شرقی آلوده.

در اعلام تغییرات زیر یک کابینه جلسه Heil گفت که coronavirus بحران ساخته شده است روشن است که این وضعیت در صنعت گوشت “نه تنها به خطر می اندازد, کارکنان, اما مردم است.”

مقررات جدید خواهد شد را به پیش نویس یک قانون است که باید توسط مجلس به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید: آلمان در صنعت گوشت زیر آتش

چه تغییرات ؟

قوانین جدید در خصوص هدف را در استفاده از پیمانکاران فرعی در این شعبه و به دنبال ایجاد, آلمانی, گوشت بسته بندی گیاهان و بزرگ کشتارگاه مسئول خود را تا حد زیادی کارگران مهاجر.

شروع در ژانویه سال 2021, کشتار حیوانات و پردازش گوشت تنها مجاز برای کارکنان از گوشت بسته بندی گیاهان خود آژانس خبری DPA گزارش با استناد به پیش نویس توافق.

در حال حاضر بسیاری از کارگران در آلمان در صنعت گوشت هستند, استخدام پیمانکاران فرعی. سال آینده این نوع از کار ترتیبات شناخته شده به عنوان Werkverträge در آلمان ممنوع خواهد شد برای صنعت گوشت. قوانین جدید اما در درجه اول اعمال می شود به گوشت بسته بندی گیاهان و نه کوچکتر قصابی.

جریمه برای نقض زمان کار مقررات مطرح خواهد شد به حداکثر €30,000 ($32,800). قبلا جریمه شد و در پوش €15,000. نیز وجود دارد یک سیستم دیجیتال برای ورود ساعات کار بهتر اطمینان حاصل شود مردم کار نمی کند بیش از حد قانونی از 10 ساعت در هر شیفت.

کارفرمایان که زندگی ارائه تسهیلات برای کارگران خود را نیز خواهد شد مسئول برای ارائه به مقامات با اطلاعات در مورد که در آن کارگران مهاجر زندگی می کنند.

چگونه subcontracting کار در صنعت گوشت?

تا به حال گوشت صنعت تا حد زیادی تهیه شده کارگران با استفاده از یک شبکه از پیمانکاران فرعی و کار خاص کار قرارداد.

آلمانی کشتارگاه اپراتورها ثبت خواهد خاص قرارداد با پیمانکاران فرعی که تعیین یک قیمت تعیین شده برای تعدادی از حیوانات که نیاز به ذبح شود و یا مشخص شده وزن لاشه است که نیاز به تمیز و پردازش شده است.

این نوع از قراردادها به معنای شرکت های آلمانی هستند و نه از نظر قانونی مسئول پرسنل خروج کارگران آسیب پذیر است.

منتقدان همچنین استدلال کرد که کارگران مهاجر اغلب کوتاه خود را پرداخت و یا شارژ و هزینه های اضافی توسط پیمانکاران فرعی برای کار هزینه.

چرا این تغییرات اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

اگر چه انتقاد از شرایط سلامت برای کارگران در گیاهان گوشت نیست جدید coronavirus همه گیر شده است به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر.

بیش از 260 موارد در یک کارخانه در کوزفلد در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده است تایید کرد. یک کشتارگاه در ایالت شمالی, Schleswig-Holstein وارد شده بیش از 100 نفر در حالی که گیاه دیگر در بایرن گزارش حدود 60 نفر.

بیش از آخر هفته شیوع جدید پدید آمده در یک کشتارگاه در ایالت نیدرزاکسن, با حداقل 92 کارمندان تست مثبت است.

آلوده کارگران از رومانی و لهستان و بلغارستان و دیگر کشورهای اروپای شرقی زندگی می کنند در تنگ و اغلب کثیف به اشتراک گذاشته تسهیلات که باعث می شود quarantining و اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است.

صنعت گوشت با هشدار نسبت به عواقب اقتصادی

کار وزیر Heil برنامه بودند با حمایت وزیر کشاورزی جولیا Klöckner که گفت که اقدام شدیدتر شد مورد نیاز برای جلوگیری از سوء استفاده در صنعت گوشت.

“هیئت مسئولیت پیمانکاران فرعی می آید در هزینه بسیاری از کارگران است. واضح است نیاز به تنظیم در اینجا” Klöckner روز چهارشنبه گفت:.

صنعت گوشت نمایندگان به عقب رانده برابر مقررات جدید هشدار داد که این حرکت می تواند جدی عواقب اقتصادی برای کسب و کار است و می تواند بی درنگ آنها را به ترک آلمان است.

Heike Harstick سر از انجمن صنعت گوشت (VdF) توصیف COVID-19 شیوع بیماری در کشتارگاه به عنوان “موارد جدا شده” در مصاحبه با Funke گروه رسانه ای پیش از اعلام.

او همچنین متهم Heil گرفتن “riled تا” توسط اتحادیه های کارگری بدون داشتن “واقعی و ویژگی های واقعی دانش” صنعت گوشت.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آلمان داستان در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>