آلمان: AfD-حمایت سیاستمدار را €93,000 برای یک روز در کار

توماس Kemmrich فرستاده شده خود را “اجتناب ناپذیر” استعفای, پس از راست AfD به او کمک کرد تا تبدیل شدن به دولت برتر از تورینگن. اما برای 24 ساعت در کار او می ایستد به دریافت حداقل مبلغ برای شش ماه تصدی.

توماس Kemmerich سابق نخست وزیر ایالت شرقی تورینگن که استعفا در روز پنج شنبه می تواند پول خود را 24 ساعته تصدی با توجه به گزارش های آلمانی خروجی اخبار Redaktions Netzwerk Deutschland (RND).

Kemmerich یک عضو از بازار آزاد لیبرال دموکرات آزاد (FDP), شوکه ملت زمانی که او رئيس دولت و نخست وزیر تورینگن کمک آرا از راست جایگزین برای آلمان (AfD). این AFD شده است دوری همه اصلی دیگر احزاب سیاسی در آلمان که حاضر به کار با آن است.

ادامه مطلب: آنچه اتفاق افتاده در ایالت تورینگن در کشور و به همین دلیل اعتراض?

اعتراض بود و احساس در سراسر کشور و از جمله آنگلا مرکل که گفت که Kemmerich انتخابات به نمایندگی از “روز بد برای دموکراسی است.” تحت فشار FDP رهبر گفت: استعفای خود را غیر قابل اجتناب بود.

با وجود همه مشکل داشتن صرف یک روز در این کار به طور خودکار قرار Kemmerich به یک ماه را پرداخت. در ایالت تورینگن در کشور دولت برتر پایه حقوق ماهانه €16,617 ($18,250).

علاوه بر این او را دریافت خواهد کرد کار کمک هزینه از €766 و به این دلیل که نخست وزیر سابق ازدواج کرده است, RND یافت او همچنین می تواند به خانه یک خانواده کمک هزینه از €153. در مجموع Kemmerich تنظیم شده است به برخی از €17,536 برای اولین بار در ماه است.

اما این همه نیست که او حق دارد به صرف یک روز در راس. با توجه به قانون در ایالت تورینگن در کشور ذکر شده توسط RND, Kemmerich است که به عنوان یک انتقالی کمک هزینه برای حداقل شش ماه.

این خواهد بود به طور کامل پرداخت برای سه ماه و نیم گذشته ،

ادامه مطلب: نظر: یک ننگ برای آلمان

در مجموع خوار سابق نخست وزیر یک روز او را واجد شرایط برای €50,312 در سه ماه اول و دیگری €25,156 پس از آن. در علاوه بر این به او €17,536 حقوق و دستمزد در ماه فوریه میزان خواهد کل €93,004.

یا نه Kemmerich است که میله میله به دریافت شش ماه پرداخت نشده است, روشن,, اما تا زمانی که یک فرد جدید در کار او باقی خواهد ماند واجد شرایط برای دریافت آن است.

یک چیز FDP رهبر نمی خواهد بود قادر به پول نقد خواهد شد و حقوق بازنشستگی. که با توجه به تورینگن قانون سیاستمدار را به خدمت دو سال در کار است.

پس Kemmerich استعفای خود خواستار برگزاری انتخابات. دو سوم اکثریت در پارلمان مورد نیاز خواهد بود که به جای.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>