آلمان: AfD معذرت خواهی پس از اعتراض بیش از ‘نژادپرستانه’ رنگ آمیزی کتاب

راست هم می گوید آن را یک “اشتباه” در توزیع نسخه هایی از یک کتاب رنگ آمیزی است که موجود بیگانه تصاویر. این AfD سفارش این کتاب که شامل نقاشی از مردان نگه داشتن اسلحه و تکان دادن پرچم ترکیه.

راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب عذرخواهی کرد روز چهارشنبه پس از مواجهه با واکنش شدید برای راه اندازی یک کتاب رنگ آمیزی با نژادپرستانه نقاشی.

در بیانیه ای ارسال به DW این AfD دولت مجلس را در غرب ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) گفت: می خواستم آن را به “صمیمانه عذرخواهی می کنیم” برای این حادثه.

“اگر چه اکثر این طراحی شدند unobjectionable و در راستای این پروژه تخصیص متاسفانه وجود دارد همچنین چند که قطعا درست نیست و نیز بدیهی است که نمی نشان دهنده باورهای مجلس را” بیانیه ای گفت:.

این AfD گفت که اگر چه آنها می خواهم به سفارش کتاب رنگ آمیزی آن “قبل از موعد مقرر منتشر شده است.”

One of the images from the AfD coloring book shows people waving around guns alongside Turkish flags

یکی از تصاویر از AfD کتاب رنگ آمیزی نشان می دهد مردم اطراف تکان دادن اسلحه در کنار پرچم ترکیه

Markus واگنر سر AfD دولت مجلس را در NRW همچنین رفت و برگشت اولیه خود را دفاع از پروژه.

“ارزیابی من دیروز یک اشتباه بود. کتاب باید منتشر شده در این فرم” واگنر در بیانیه ای گفت:.

این حزب قبلا در دفاع از این پروژه گفت: انتقاد بود “حمله هنری و طنز آزادی است.”

ادامه مطلب: AfD انتقاد کاردینال آلمانی بیش از دریا نجات, اهدای

نژادپرستانه و کاریکاتور

در اوایل روز چهارشنبه NRW دولت و مجلس اعلام کرد با راه اندازی یک تحقیق که آیا AfD استفاده نادرست بودجه عمومی به منظور کمیسیون رنگ آمیزی کتاب.

پلیس و دادستان گفت: آنها همچنین در حال بررسی این حادثه بیش از مظنون به تحریک.

این کتاب رنگ آمیزی تحت عنوان “نوردراین-وستفالن برای رنگ آمیزی” بود از دست یک رویداد برگزار شده توسط AfD دولت مجلس را در غرب شهر کرفلد بیش از آخر هفته.

A scene from the AfD's North Rhine-Westphalia coloring book shows a swimming pool with women in burkas and even someone holding a knife

صحنه دیگری از کتاب را نشان می دهد یک استخر شنا با زنان در burqas به تصویر می کشد و مردم با ضخامت لب ها و استخوان در موهای خود را

یکی از این نقشه ها در کتاب به تصویر کشیده شده یک صحنه در یک استخر با زنان با پوشیدن burqas و شخصیت های دیگر با پوشیدن کلاه شنا آراسته با استخوان. یک دست به سمت پایین صفحه است برگزاری یک چاقو در حالی که یک بنر بیش از استخر آمده است: “ما باید برای حمل می توانید برای این کار است.”

یک صفحه دیگر به تصویر می کشد یک گروه از مردم با تکیه به خارج از اتومبیل و brandishing اسلحه در حالی که با تکان دادن پرچم ترکیه.

NRW آلمان است که پرجمعیت ترین ایالت و همچنین یکی از متنوع ترین. این خانه بزرگ جوامع از مهاجران است.

تصاویر رنگ آمیزی نقاشی های کتاب موجب خشم آنلاین کشید و خشم از سیاستمداران در سراسر آلمان طیف سیاسی به عنوان به خوبی به عنوان سرزنش از کلیسای کاتولیک.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>