آلمان: 45 افسران مجروح پراکنده برلین تجمع در برابر coronavirus محدودیت

برلین, به گفته پلیس ده ها تن از ماموران مجروح شدند و سه نفر در بیمارستان بستری شدند — در حالی که پراکنده برخی از 20000 نفر معترض ضد همه گیر اقدامات است. بسیاری از شرکت کنندگان را رد کرد coronavirus به عنوان یک “false alarm.”

حدود 45 افسر پلیس مجروح شده اند در برلین در روز شنبه به عنوان آنها سعی به شکستن یک جمع زیادی از مردم با نشان دادن در برابر coronavirus محدودیت از جمله ماسک صورت مورد نیاز است.

سه نفر از افسران تحت درمان در بیمارستان برلین پلیس در بیانیه ای گفت.

بیش از 130 نفر دستگیر و برای جرائم از جمله مقاومت در برابر بازداشت و نقض صلح و استفاده از قانون اساسی نمادها.

روز شنبه تظاهرات از طریق خیابان های پایتخت آلمان رفت جلوتر با وجود جدید سنبله در موارد داخلی و هشدارهای که اروپا در حال برخورد با یک موج دوم.

پلیس گفت که آنها مستقر 1,100 افسران برای نظارت بر تجمع و بعد از آن متفرق کردن جمعیت به 20000 نفر بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نیست با پوشیدن ماسک یا اجتماعی رعایت فاصله.

شهردار برلین Michael Müller به شدت به انتقاد از معترضان گفت: آنها تا به حال در نظر گرفته نشده حقایق و در نتیجه در معرض خطر سلامت افراد دیگر است.

او اضافه کرد که هیچ واکسن و یا درمان موثر و در عین حال که همه گیر شد بیش نیست.

Deutschland Demonstration gegen Corona-Maßnahmen in Berlin (picture-alliance/dpa/C. Soeder)

اعتراض متوقف

“روز آزادی” تظاهرات برجسته مخلوطی از راست و چپ حامیان و نظریه پردازان توطئه بسیاری از آنها فریاد زد: “ما موج دوم” را به عنوان آنها همگرا در دروازه براندنبورگ.

در عرض چند ساعت اگر چه برنامه ای برای ادامه این تجمع همراه گسترده ای بلوار که اجرا می شود از طریق شهر Tiergarten پارک کنار گذاشته بودند پس از یک پلیس شکایت.

برلین پلیس گفت که آنها تا به حال راه اندازی اقدام قانونی علیه این سازمان بیش از “عدم رابطه با بهداشت قوانین” و به عنوان اولیه تجمع تا به حال تنها برای ثبت نام از 1 ، 000 شرکت کنندگان است.

پلیس بعد با استفاده از بلندگو به منظور تظاهر به ترک منطقه مسالمت آمیز و حذف چندین سازمان از این مرحله به فریاد و بوس از کسانی که حضور در.

چندین افسر مجروح شدند در حالی که متفرق کردن جمعیت از جمله افرادی بودند تحت درمان در بیمارستان پس از ضربه در تکه ای از شیشه است.

صدها نفر از معترضان همچنان در دروازه براندنبورگ در اواخر شب.

بیشتر بخوانید: روسیه قصد دارد coronavirus برنامه واکسیناسیون از اکتبر

نماینده مجلس Saskia Esken یکی از دو رهبر از جناح چپ سوسیال دموکراتها حزب ناودان شرکت کنندگان به عنوان “covidiots.”

“هزاران نفر از covidiots جشن خود را در برلین به عنوان “موج دوم” با هیچ فاصله بدون ماسک,” او گفت:. “آنها نه تنها به خطر انداختن سلامت آنها به خطر انداختن دستاوردهای ما در برابر این بیماری همه گیر و احیای اقتصاد آموزش و پرورش و جامعه است.”

رقابت تظاهرات

DW خبرنگار Leonie فون هامراشتاین اشاره کرد که یک counterprotest صورت گرفت با بسیاری از شهروندان خشمگین در کسانی که مایل به شکستن قوانین.

“تفاوت است counterprotesters با پوشیدن ماسک صورت در حال نگه داشتن [درست] فاصله اجتماعی. در حالی که دیگر معترض هستند آنها شده اند و فریاد ” این بیماری همه گیر هرگز اتفاق افتاده است.’

ادامه مطلب: Coronavirus خلاصه: مکزیک 3 در جهانی همه گیر مرگ و میر

او سپس توضیح تجربه کلامی سوء استفاده از برخی از معترضان از جمله یک مرد که نگاهش را در چهره او.

“به اعتقاد او در تئوری های توطئه است. او معتقد بود بیل گیتس بود پشت coronavirus و می خواهد به زور و اجبار واکسیناسیون همه است و دولت آلمان است کمک به او را به انجام این کار” فون هامراشتاین گفت.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا حملات معامله با شرکت سانوفی برای عرضه بالقوه COVID-19 واکسن

سختی در قانون شکن

تظاهرات صورت گرفت و در همان روز که وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier گفت: او می خواست اقدام شدیدتر در COVID-19 قانون شکن.

“هر کسی که عمدا به خطر می اندازد دیگران باید انتظار می رود که این خواهد شد که عواقب جدی برای او” Altmaier گفت.

CSU رهبر Markus Söder مخالف آرامش بیشتر از محدودیت به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به افزایش است. “ما باید انتظار coronavirus به عقب می آیند ما با نیروی کامل” باواریا دولت برتر گفت: Bild am Sonntag روزنامه.

“بسیاری از مردم متاسفانه تبدیل شدن به بیشتر بی پروا در برخورد با ویروس” او گفت:.

تعدادی از عفونت در آلمان در حال افزایش بوده است به تازگی با 955 موارد جدید ثبت شده در روز شنبه و 870 روز جمعه.

افزایش بوده و نسبت به بیشتر معاشرت, تابستان, سفر و تبدیل شدن به غفلت در اجتماعی, فاصله, قوانین, با توجه به رابرت کخ موسسه آلمانی دولت در کنترل بیماری و پیشگیری سازمان.

js,dj/mm (AFP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول