آلمان: 14 بوندس اعضای تلقی افراطی

آلمان و نظامی سرویس های اطلاعاتی بوده است بررسی صدها نفر از سربازان بوندس مظنون به پناه دادن به جناح راست افراطی گرایش. یک گزارش جدید دیده می شود رسانه های آلمان نشان می دهد که آنها را کشف کرده ایم.

ارتش آلمان سرویس ضد جاسوسی (MAD) طبقه بندی شده 14 نفر از اعضای نیروهای مسلح به عنوان افراط گرایان در 2019, رسانه های آلمان گزارش روز سه شنبه.

پیدا کردن شد مفصل در سازمان ملل اولین گزارش در مورد این مسئله.

در این سند که به مجلس ارائه و با دیده مطبوعات آلمان آژانس DPA و مجله خبری اشپیگلگفت: لیستی از افراد شامل هشت بوندس کاربرانی که پیدا شد به راست افراطی.

چهار نفر دیگر گفته شد که اسلام گرایان در حالی که دو تن از آنان به عنوان متعلق به جنبش است که به رسمیت نمی شناسد و دولت و قوانین آن است. بیشتر از 38 نفر گزارش فاقد وفاداری به آلمانی اساسی است.

ادامه مطلب: جناح راست ترور در آلمان: یک جدول زمانی

افراط گرایان در صفوف

یک رشته از موارد افراط گرایی در ارتش آلمان و در میان دیگر نیروهای امنیتی آورده شده است به نور در سال های اخیر به عنوان دولت در تلاش برای مهار جناح راست افراطی و تهدید و خشونت در کشور است.

برجسته ترین مثال درگیر فرانکو A., یک سرباز ارتش که ایستاده است دادگاه برای ترور جرائم مربوط. در سال 2017, او دستگیر شد و متهم به رهبری یک زندگی دو نما به عنوان یک آواره سوری به منظور انجام حمله ای که او امیدوار خواهد بود اشتباه برای جمهوری اسلامی.

دیوانه گفت: گزارش تعداد موارد مشکوک با افراط گرایی در ارتش آلمان افزایش یافته است به طور قابل توجهی در سال 2019 بدون توضیح در تعدادی از موارد اتهام در سال های گذشته. این آژانس همچنین گفت: آن را تا به حال معرفی شده جدید روش کار به هدف افراط گرایی است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا راست افراطی سعی کنید استخدام از پلیس, ارتش

در اوایل سال جاری MAD گفت: بیش از 500 سربازان آلمانی بودند در حال بررسی برای مظنون افراطی انداز با 360 موارد مشکوک به جناح راست افراطی گری ثبت نام در 2019.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>