سقوط بستگان از دست دادن لوفت هانزا در مورد جبران خسارت

خانواده ها به دنبال پرداخت بالاتر از یکی از آنها قبلا ارائه شده توسط لوفت هانزا کم هزینه حامل. همه مسافران در هیئت مدیره مارس 2015 پرواز از بارسلونا به دوسلدورف جان سپردند.

دادگاهی در آلمان روز چهارشنبه رد خواسته های بیشتر برای جبران خسارت از خانواده های قربانیان که از بستگان خود را در یک سقوط در مارس 2015.

هشت نفر ادعا پرداخت بالاتر از یک لوفت هانزا انتخابات’ پدر و مادر شرکت کرده بود در اصل ارائه شده اما این درخواست اخراج شده است توسط دادگاه در غرب آلمان در شهر اسن.

فرانسوی و آلمانی محققان به این نتیجه رسیدند که شرکت را بعهده عمدا سقوط ایرباس A320 به یک کوه در آوریل 24, 2015 کشتن تمام 150 مسافر در هیئت مدیره دوسلدورف-محدود پرواز از بارسلونا.

ادامه مطلب: خلبان کمبود برگ های حمل و نقل هوایی راه اندازی مجدد در هوا

آلمان آژانس خبری DPA گفت: دولت دادگاه را رد کرد و شاکیان ادعا می کند برای پرداخت بالاتر حاکم به نفع لوفت هانزا به عنوان قضات گفت: شرکت هواپیمایی و خود ما مبتنی بر مدرسه پرواز نبودند مسئول برای تعیین اینکه آیا موفق شد در سمت راست وضعیت روانی به پرواز.

شاکیان استدلال کرده بود که شرکت هواپیمایی و پرواز مدرسه به او اجازه انجام آموزش های خود را حتی اگر وجود دارد شواهدی از بیماری های روانی.

قاضی لارس Theissen گفت: حمل و نقل هوایی ایمنی است که “دولت وظیفه است.”

انتخابات مستقل اداره می شود به عنوان لوفت هانزا کم هزینه حامل تا اکتبر 2015 زمانی که پرچم آلمان-حامل تصمیم به انتقال هویت نام تجاری خود را کوتاه مسافت-محصول به Eurowings.

jsi/rs (AP dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>