آلمانی باغ وحش تساوی coronavirus کشتار لیست

محدودیت در آورده به سرعت شیوع کروناویروس مجبور باغ وحش تعطیل در سراسر آلمان است. یک باغ وحش است گفت: ممکن است آن را برای کشتن حیوانات برای صرفه جویی در هزینه.

Neumünster وحش در, Schleswig-Holstein, Germany کشیده شده تا یک کشتار لیست حیوانات خود را به عنوان بخشی از آن coronavirus طرح اضطراری.

“بله, ما باید یک لیست از حیوانات است که ما را به کشتار اول” گفت: Verena Kaspari مدیر Neumünster باغ وحش تایید اولیه گزارش در رسانه های آلمان. حیوانات در لیست خواهد بود تغذیه به باغ وحش سیاهگوش عقاب و “آلمان بزرگترین خرس قطبی” ویتوس که 3.6 متر (بیش از 11 فوت) بلند است.

بز و آهو در حال در لیست کشتار “اما هیچ کدام از حیوانات در خطر انقراض,” Kaspari توضیح داد. “این بدترین سناریو ما آن را نمی بینیم که راه اما ما باید به فکر می کنم از آن را در اوایل به اندازه کافی.”

بدترین سناریو خواهد بود اگر تحویل ماهی و گوشت بود دیگر ممکن است به دلیل کمبود بودجه.

همه باغ وحش ها در سراسر آلمان تعطیل هستند به عنوان بخشی از اقدامات دولت برای کاهش سرعت گسترش coronavirus. اقدامات مجبور Neumünster باغ وحش به نزدیک در 15 مارس.

Neumünster باغ وحش کوچک در باغ وحش با بیش از 700 حیوانات از جمله قطب شمال روباه maned گرگ و مهر و موم و همچنین ویتوس. اگر باغ وحش مجاز است به دوباره باز کردن در پایان مارس — اگر محدودیت های آرام پس از آن – Kaspari تخمین می زند آن را از دست داده اند €175,000 ($191,000) در فروش بلیط و کمک های مالی.

ادامه مطلب: ببر آزمایش برای coronavirus

هیچ عید پاک درآمد

باغ وحش در حال تفریح و سرگرمی مورد علاقه از مردم در آلمان است. در مجموع 75 درصد از آلمانی ها لذت بردن از بازدید از این باغ وحش با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه تحقیقات Forsa. وحش برلین با 20000 حیوانات, گزارش حدود 5 میلیون بازدید کننده در هر سال است.

در طول عادی آخر هفته عید پاک در باغ وحش های مدیریت برای به دست آوردن پول آنها را صرف غذا دادن به حیوانات بیش از زمستان است. زمانی که باغ وحش بسته به کارکنان هنوز هم نیاز به مراقبت از حیوانات است. آنها نیاز به پرداخت می شود و حیوانات هنوز هم نیاز به تغذیه می شود.

“ما باید درآمد صفر و همان هزینه ها گفت:” Kaspari.

برخی از باغ وحش ها می توانید دسترسی به کمک های مالی از دولت های محلی و او توضیح داد که پوشش می تواند تا 10 ٪ از هزینه. او در باغ وحش است که یک موسسه خیریه و به همین دلیل است واجد شرایط برای دریافت این نوع کمک های مالی بازمانده تنها از کمک های مالی و هزینه های ورودی.

Duisburg Zoo dolphin show (Rainer Dückerhoff)

دویسبورگ باغ وحش دلفین نشان می دهد اغلب از انتقاد فعالان حقوق حیوانات

همه باغ وحش ها مبارزه

دویسبورگ باغ وحش در آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) با بیش از 6,800 حیوانات در حال حاضر مشغول به کار کردن یک طرح احتمالی خود را سخنگو گفت: DW. این feedstores هنوز کامل اما یک لیست در حال حاضر کشیده شده است تا از کارکنان که کاملا لازم است به نگه دارید تا مراقبت از حیوانات بقیه می تواند به خانه فرستاد.

“باغ وحش دویسبورگ هیچ لیست از حیوانات که کشته خواهد شد برای مواد غذایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس” سخنگوی گفت.

کرفلد وحش باقی مانده بود وضعیتی وخیم پس از یک آتش سوزی در سال جدید روز ویران آن میمون بزرگ خانه و کشتن بیش از 30 حیوانات. در حال حاضر آن را در حال حاضر متکی به این شهر یارانه ها به عنوان یک اکثریت سهامداران گفت: کرفلد باغ وحش, در بیانیه ای. نقشه کشی تا کشتار لیست از سوال برای آنها.

بیشتر بخوانید: آلمان, قدیمی ترین باغ وحش تبدیل 175

باغ وحش ها به طور منظم به کشتن حیوانات می گوید: PETA

یک سخنگوی حقوق حیوانات, سازمان مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات (PETA), ایوان Würz گفت: DW که “جمعیت های مدیریت” بود “هیچ چیز جدید برای باغ وحش.”

“باغ وحش در حال تامین مالی از طریق زندگی می کنند و از نوزاد کوچک حیوانات. زمانی که به اندازه کافی فضا برای حیوانات آنها اغلب کشته مواد غذایی [برای حیوانات دیگر] گفت:” Würz.

او توضیح داد که برخی از باغ وحش ها از جمله یکی در نورنبرگ شفاف در مورد تعداد حیوانات و کشتن آنها در هر سال. از 2013-2015 نورنبرگ باغ وحش کشته تا 60 حیوانات در هر سال کشورهای PETA سایت. انجمن اروپایی از باغ وحش و اکواریوم تخمین می زند بین 3000 تا 5000 حیوانات کشته شده در باغ وحش های اروپایی هر سال است.

ادامه مطلب: دیدار وحش برلین آلمان متولد پاندا دوقلو

بودجه اضافی

آلمان بالایی از مجلس فدرال مورد تایید €750 میلیارد دلار ($814 میلیارد دلار) بسته کمک به محافظت از اقتصاد از بدترین اثرات coronavirusoutbreak. این بسته شامل کمک به خود اشتغالی و همچنین کوچک و متوسط کسب و کار.

چتر سازمان در آلمان در باغ وحش VdZ است خواستار حمایت دولت به لحن €100 میلیون ($109 میلیون دلار). “بر خلاف دیگر امکانات ما نمی توانیم به سادگی تعطیل عملیات ما; حیوانات ما باید همچنان به تغذیه و مراقبت” VdZ رئیس یورگ Junhold گفت: در پایان ماه مارس.

دولت از Schleswig-Holstein وعده داده €5 میلیون (5.5 میلیون دلار) برای حمایت از باغ وحش اما “هیچ راهی وجود دارد برای آن اعمال می شود در عین حال” با توجه به Neumünster باغ وحش مدیر.

در ضمن کمک های مالی هستند “تنها منبع درآمد” در طول بسته شدن موقت گفت: Kaspari — و اعلام “لیست کشتار” قطعا آورده تبلیغات.

Neumünster باغ وحش شده است ارسال فیلم ها در باغ وحش Facebook صفحه به زبان آلمانی و انگلیسی برای کمک به افزایش بهره. این پست همراه با جزئیات بانک برای افرادی که به ارسال کمک های مالی. کمک های مالی دشوار بود به برنامه ریزی زیرا مقدار که مردم اهدا تغییر در هر روز.

این راه وحش “خوب” از نظر مالی تا اواسط ماه مه Kaspari می گوید: نگه داشتن انگشت عبور است که آنها مجاز به بازگشایی پس از آن.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>