آلمانی تجارت بدن می گوید: موج دوم می تواند مرگبار به مبارزه با خرده فروشان

یک خرده فروشی آلمان در انجمن تجارت انتقاد کرده است مشتریان برای نادیده گرفتن coronavirus قوانین ایمنی. آن هشدار داد که یک دوم مستند خواهد بود deathblow به بسیاری از مبارزه با خرده فروشان.

آلمان HDE خرده فروشان’ association روز جمعه التماس کرد با مشتریان به پایبندی بیشتر از نزدیک به کروناویروس بهداشت قوانین و گفت که یک تجدید coronavirus مستند در این رویداد از موج دوم می تواند فشار بسیاری از آنها را از کسب و کار خوب است.

فروش برای بسیاری از غیر خرده فروشان مواد غذایی در آلمان بود و در عین حال برای بازگشت به قبل از coronavirus سطح, آلمانی, انجمن تجارت (HDE) گفت: در بیانیه منتشر شده در وب سایت خود را.

ادامه مطلب: نظر: اقتصاد آلمان نمی تواند تعداد تندرست سریع

در حالی که مواد غذایی و تجارت آنلاین را گزارش کرده اند رکورد رشد در ماه های اخیر, لباس, فروشندگان همچنان به مبارزه در این بیانیه گفت: با استناد به داده ها از کشور در دفتر آمار فدرال و از یک HDE روند بررسی.

“وضعیت در حال بهبود است اما همچنان بحرانی برای بسیاری از خرده فروشان” HDE مدیر عامل Stefan Genth گفت.

خرده فروشان در ‘معرض خطر’

این HDE بررسی نشان داد که در حالی که برخی از دو سوم از مواد غیر غذایی خرده فروشان زمانی حداقل 75 درصد از فروش همان هفته در سال گذشته 27 درصد بودند هنوز هم در مواجهه با مشکلات جدی است.

اکثر خرده فروشی شرکت ها خواهد بود قادر به جبران فروش و ضرر و زیان بیش از ماه آینده Genth گفت. در نتیجه دو سوم از مواد غیر غذایی خرده فروشان انتظار یک افت فروش در نیمه دوم سال او اضافه شده است.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای صدا همه روشن است. بسیاری از کسب و کار هنوز هم در معرض خطر بزرگ عجز از پرداخت دیون. در حال حاضر مهم است این است که دولت کمک می شود به جایی که نیاز است به سرعت و بدون بسیاری از نوار قرمز” Genth گفت.

مشتریان در حال رشد غفلت

در بیانیه ای جداگانه نیز منتشر شده جمعه HDE جمهور Josef Sanktjohanser به نام برای پایبندی بیشتر به کروناویروس قوانین بهداشتی در فروشگاه ها گفت که یک دوم مستند می تواند ویرانگر به بسیاری از خرده فروشان.

از جمله بهداشت قوانین برای مشتریان مانند پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و نگه داشتن فاصله از سایر مشتریان کمک کرده بود آلمان آمده از طریق coronavirus بحران تا کنون نسبتا صدمه ندیده Sanktjohanser گفت.

“اما آن را پر می کند مرا با خبري که بسیاری از مردم در حال ظاهرا دیگر خیلی سخت در مورد رعایت قوانین و که تعداد افراد آلوده در حال افزایش است دوباره,” او گفت:. “به همین دلیل من درخواست تجدید نظر به حس مسئولیت و نظم و انضباط در همه ما: ما نمی توانیم اجازه داده می شود برای از بین بردن آنچه ما به دست آورد.”

ادامه مطلب:Coronavirus: چگونه اقتصاد آلمان خواهد مقابله با موج دوم

HDE پیش بینی پیش بینی است که coronavirus و پاسخ به آن را باعث از دست دادن €40 میلیارد دلار ($47 میلیارد دلار) در خرید و فروش برای غیر خرده فروشان مواد غذایی در آلمان است. تا 50,000 شغل خرده فروشی می تواند از دست داده به عنوان یک نتیجه.

“اگر موج اول این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث چنین عواقب دراماتیک برای این صنعت ، من نمی خواهم تصور یک دوم” رئیس جمهور گفت:. “برای بسیاری از خرده فروشان خواهد بود وجود دارد هیچ شانسی برای فرار از ورشکستگی اگر محدودیت های تحمیل شده بود دوباره و یا اگر مرحله دوم از مستندات رخ می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>