آلمانی کارگران جنسی تماس برای پایان دادن به کروناویروس بان

کارگران جنسی را مطرح کرده اند خود را کروناویروس “بهداشت مفهوم” به عنوان آنها تماس بگیرید برای از سرگیری خدمات. که به نام “فوق العاده پخش” توهین آمیز است و اطلاعات غلط به آنها می گویند.

Coronavirus ممنوعیت کار جنسی از جمله بسته شدن فاحشه خانه ها باید برداشته شود گفت: آلمان فدرال در انجمن خدمات جنسی (BSD) در نامه ای سرگشاده با استناد به یک سقوط در coronavirus نرخ انتقال.

در این نامه خطاب به 16 نفر از اعضای پارلمان آلمان که اخیرا به نام برای ممنوعیت دائم در کار جنسی.

این کار جنسی صنعت نیز باید قادر “برای تولید درآمد و دوباره به مشتریان ارائه یک سرویس خوب است که انسان و زمین برای آنها” ایالات نامه.

نامه ارائه یک “بهداشت مفهوم” که به تشریح چگونگی کار جنسی می تواند در ادامه در حالی که به حداقل رساندن عفونت است.

ممنوعیت کار جنسی معرفی شد در اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از سراسر کشور اقدامات به سرعت گسترش coronavirus. پس از نرخ انتقال از ویروس افتاد, آلمانی متحده شروع به سهولت و محدودیت های از قبیل بازگشایی رستوران ها و استخرهای شنا و غیر جنسی ماساژ سرو. هنوز پتو ممنوعیت تمام انواع کار جنسی در محل باقی می ماند.

هفته گذشته 16, آلمانی, نمایندگان مجلس با امضای نامه ای اعلام کرد که: “فحشا اثر یک ویروس فوق العاده پخش – اعمال جنسی به طور کلی غیر قابل مذاکره با اجتماعی فاصله.” باز حرف از BSD است خطاب به این نمایندگان.

گروه پاسخ داد: “به استفاده از اصطلاح “سوپر پخش’ در این زمینه است که نه تنها بسیار توهین آمیز بلکه اشتباه است. بدیهی است که شما می خواهید برای بی اعتبار ساختن یک کل صنعت به منظور اجرای واقعی خود را هدف این ممنوعیت در خرید ،

برلین مبتنی بر BSD متحده که با وجود تنوع در مکان های که در آن کار جنسی انجام شده است و نسبت مشتری به مشتری است که اغلب در یکی – “شبیه به یک لوازم آرایشی و بهداشتی استودیو و یا سالن ماساژ.”

آنچه در ‘بهداشت مفهوم’?

BSD نشان می دهد وجود دارد باید در یک حد قرار داده شده بر روی تعدادی از کارگران جنسی قادر به کار در فاحشه خانه ها. در فاحشه خانه ها کوچکتر می تواند وجود داشته باشد محدود تا 10 کارگران جنسی در یک زمان. بزرگتر خانه می تواند باز کردن برخی از, اما نه همه از اتاق خود را.

کار جنسی در خانه های خصوصی و در آپارتمان خصوصی باید قادر به رفتن به آینده.

میله جدول, رقص میله, سینما و باشگاه ها خواهد بود قادر به بازگشایی اما در نیمی از ظرفیت معمول خود را در حالی که اطمینان از حداقل فاصله 1.5 متر نگهداری می شود بین مهمانان.

در طول جلسات با مشتریان کارگران جنسی را مجبور به پوشیدن ماسک صورت و اتاق را باید پخش و ضد عفونی. اقدامات برای اطمینان از تماس با ردیابی خواهد بود همچنین در محل در صورت وقوع.

“در فحشا وجود دارد همواره بالا استاندارد بهداشت” ایالات BSD.

بیشتر بخوانید: آلمان پذیرفت جدید ‘اخلاقی جنسیت مهر’ به صورت فحشا

قانونی اما نه جرمزدایی

کار جنسی در آلمان قانونی است اما نه جرمزدایی معنی کسانی که در این صنعت باید مطابق با قوانین سخت حاکم چگونه آن را انجام شده است. پس از 2017, کارگران جنسی باید ثبت نام کنید با مقامات محلی و به دنبال یک مشاوره پزشکی از خدمات بهداشت عمومی. فاحشه خانه ها نیز به دقیق بهداشت چک.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>